Ücretsiz Bluetooth Sinyal Gücü Ölçme Programı İndir – Bennett İndir Download Yükle Bedava

Bluetooth ile veri transferi hepimizin sıklıkla kullandığımız yöntemlerden birisidir. Ancak hangi Bluetooth bağlantısının daha iyi ve güçlü olduğunu bilemiyoruz. Bennett isimli bu program ise tamda bu noktada devreye giriyor ve bilgisayarınız tarafından tespit edilebilen Bluetooth bağlantılarının sinyal güçlerini gösteriyor.


Bennett İle Bluetooth Bağlantılarının Kalitesini Ölçün

Bluetooth ile veri transferi hepimizin sıklıkla kullandığımız yöntemlerden birisidir. Ancak hangi Bluetooth bağlantısının daha iyi ve güçlü olduğunu bilemiyoruz. Bennett isimli bu program ise tamda bu noktada devreye giriyor ve  bilgisayarınız tarafından tespit edilebilen Bluetooth bağlantılarının sinyal güçlerini gösteriyor. Bağlantı gücü düşük cihazlar için önlem alabileceğiniz bu program aynı zamanda kurulumda gerektirmiyor. Taşınabilir cihazlarınız ile istediğiniz yere götürebilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar
Lisans: Ücretsiz
Boyut: 665 KB
Dil: İngilizce
Versiyon: 1.10
İşletim Sistemi: Win8/Win7/Vista/WinXP/win8.1

Kullanıcı arayüzü oldukça basit düzenlenen program, hem amatör hem de profesyonel amaçlarla kullanımda oldukça yeterli diyebilirim. Her ne kadar tüm Bluetooth alıcılarını desteklemese de en popüler olanlar konusunda sunduğu destek yeterli olacaktır. Eğer popüler adaptörlerden birisini kullanıyorsanız endişelenmenize gerek yok.

Bennett

Zaman içerisinde değişiklik gösteren sinyal gücünü bir rapor halinde alabilir ve daha sonra incelemeye başlayabilirsiniz. Raporlama direkt olarak resim formatları olarak sağlanıyor ve böylece istediğiniz yerde açmak için bir engeliniz kalmıyor.

Ayrıca bağlanacağınız cihazların MAC adreslerini, üreticilerini, sınıflarını ve cihaz isimlerini kolayca elde edebiliyorsunuz. Her bir cihaz için yaratacağınız log dosyaları sayesinde cihazların bilgilerini saklama şansınız var.Sponsorlu Bağlantılar

0 Yorum: “Ücretsiz Bluetooth Sinyal Gücü Ölçme Programı İndir – Bennett İndir Download Yükle Bedava”

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir