Ücretsiz Birden Çok Skype Oturumu Açma Programı – Free Multi Skype İndir Download Yükle Bedava

Aynı bilgisayarda birden fazla Skype hesabını açmak ister misiniz? MSN MEssenger’da olduğu gibi tıpkı Skype programında da Free Multi Skype programı ile birden fazla hesabı aynı anda açabiliyorsunuz. Arkadaşlarınızla mesajlaşma ve onları aramak için tek bilgisayarda bir çok hesabı aynı anda açabiliyorsunuz.


Aynı Bilgisayarda Birden Çok Skype Açma

Aynı bilgisayarda birden fazla Skype hesabını açmak ister misiniz? MSN MEssenger’da olduğu gibi tıpkı Skype programında da Free Multi Skype programı ile birden fazla hesabı aynı anda açabiliyorsunuz. Arkadaşlarınızla mesajlaşma ve onları aramak için tek bilgisayarda bir çok hesabı aynı anda açabiliyorsunuz. 

Sponsorlu Bağlantılar
Lisans: Ücretsiz
Boyut: Bilinmiyor
Dil: İngilizce
Versiyon: Yok
İşletim Sistemi: Windows XP, Vista, Windows 7

Free Multi Skype Launcher kullanıcıların tek bir bilgisayarda birden çok skype hesabı açmak için izin veren bir yazılımdır. Kullanıcıların daha düşük maliyetlerle dünyanın farklı yerlerindeki insanlar aramalarını kolaylaştıranen mesajlaşma ve sesli arama uygulaması Skype’ı bu program ile aynı bilgisayarda birden çok hesap olarak açabilirsiniz.

Skype

Aynı bilgisayarda birden fazla Skype hesapları kullanma yeteneği ile aynı anda farklı insanlarla iletişim kurmak mümkündür . Free Multi Skype Launcher ile kullanıcılar farklı Skype hesaplarında oturum açabilir ve kolayca tüm telefon aramalarını yapabilirler. Bu ücretsiz uygulama aynı zamanda kullanıcıların daha fazla kullanımını kolaylaştırmak için birkaç özelleştirme özellikleri ekler.

Yeni hesaplar eklenebilir. Kullanıcıları Ekle düğmesine tıklayarak birden fazla hesap ekleyebilirsiniz . Hesapları Başlat düğmesini tıklayarak seçilebilir .Sponsorlu Bağlantılar

0 Yorum: “Ücretsiz Birden Çok Skype Oturumu Açma Programı – Free Multi Skype İndir Download Yükle Bedava”

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir