Ücretsiz Bilgisayarda Pencere ve Uygulama Gizleme Programı – UltraHide İndir Download Yükle Bedava

Bilgisayarınızda kimsenin görmesini istemediğiniz program, pencere yada uygulama var ise UltraHide ile bunu kolaylıkla gizleyebilirsinz. Şifre koruması ile istediğiniz pencere yada uygulamayı gizleyebilirsiniz. Ücretsiz olarak sunulan UltraHide programı bilgisayarınızda açtığınız bir pencereyi yada uygulama penceresini kimse görmemesi için gizleyebilirsiniz.


Bilgisayarda İstediğiniz Şeyi UltraHide İle Gizleyin

Bilgisayarınızda kimsenin görmesini istemediğiniz program, pencere yada uygulama var ise UltraHide ile bunu kolaylıkla gizleyebilirsinz. Şifre koruması ile istediğiniz pencere yada uygulamayı gizleyebilirsiniz. Ücretsiz olarak sunulan UltraHide programı bilgisayarınızda açtığınız bir pencereyi yada uygulama penceresini kimse görmemesi için gizleyebilirsiniz. 

Sponsorlu Bağlantılar
Lisans: Ücretsiz
Boyut: 1,73 MB
Dil: İngilizce
Versiyon: 7.0
İşletim Sistemi: Win8/Win7/Vista/WinXP/win8.1

Oldukça basit bir kurulum işleminin ardından programı ilk kez çalıştırdığınızda, kendi belirleyeceğiniz yönetici parolası yardımıyla gizlediğiniz pencere ve uygulamaları kolayca şifreleyebiliyorsunuz.

Arka planda çalışan UltraHide ile herhangi bir pencerenin üzerindeyken Ctrl + Space klavye kısayolu yardımıyla istediğiniz pencereleri ve uygulamaları kolayca gizleyebilirsiniz. Gizlediğiniz pencereleri ve uygulamaları tekrar aktif hale getirmek için sistem tepsisi üzerinde yer alan ikonlarına çift tıklamalı ve ardından yönetici parolanızı girmelisiniz.

UltraHide

Her seviyeden bilgisayar kullanıcısı için etkili bir güvenlik çözümü sunan UltraHide, bilgisayarınız başında olmadığınız zamanlarda sizin için kullanmakta olduğunuz uygulamaları ve web sayfalarını başarılı bir şekilde korumaktadır.Sponsorlu Bağlantılar

0 Yorum: “Ücretsiz Bilgisayarda Pencere ve Uygulama Gizleme Programı – UltraHide İndir Download Yükle Bedava”

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir