Ücretsiz Bilgisayara DVD Film Kaydetme Programı – AutoRip İndir Download Yükle Bedava

DVD filmlerinizi bilgisyara kaydetmek istiyorsanız işte size AutoRip programı. Bu program ile DVD filmleri farklı formatlara dönüştürdükten sonra bilgisayara kaydediyorsunuz. Böylece DVD filmini başka cihazlarda da rahatlıkla izleyebiliyorsunuz.


AutoRip İle DVD Filmleri Bilgisayara Kaydedin

DVD filmlerinizi bilgisyara kaydetmek istiyorsanız işte size AutoRip programı. Bu program ile DVD filmleri farklı formatlara dönüştürdükten sonra bilgisayara kaydediyorsunuz. Böylece DVD filmini başka cihazlarda da rahatlıkla izleyebiliyorsunuz. 

Sponsorlu Bağlantılar
Lisans: Ücretsiz
Boyut: 0,32 MB
Dil: İngilizce
Versiyon: 2.1.7
İşletim Sistemi: Win8/Win7/Vista/WinXP

Sorunsuz ve temiz bir kurulum işleminin ardından hemen kullanmaya başlayabileceğiniz program, oldukça basit ve sade bir kullanıcı arayüzüne sahiptir. Kullanımı oldukça basit ve anlaşılır olan program, her seviyeden bilgisayar kullanıcısı tarafından rahatlıkla kullanılabilir.

DVD filmleri M4V veya MKV formatlarına dönüştürmenize olanak sağlayan Autorip, filmlerinizi Apple TV, iPhone veya iPad cihazlar üzerinde kolayca kullanmanıza olanak sağlar.

Filmlerinizin yer aldığı sürücüyü belirleyebileceğiniz, dönüştürülen dosyaların kaydedileceği klasörü seçebileceğiniz, hangi cihaza uygun formatta dönüştürme işlemine başlamak istediğinizi seçebileceğiniz ve birkaç farklı özelleştirilebilir ayarı daha sizlere sunan program oldukça etkili bir kullanıma sahiptir.

AutoRip

Dönüştürme işlemleri sırasında sistem kaynaklarınızı yormayan program, genel sistem performansınızı düşürmeden dönüştürme işlemlerinizi hızlı bir şekilde tamamlamanıza olanak sağlar.

Sonuç olarak oldukça kullanışlı bir program olan AutoRip, DVD filmlerini bilgisayarlarına farklı formatlarda kaydetmek isteyen kullanıcılar için etkili bir çözüm sunmaktadır.Sponsorlu Bağlantılar

0 Yorum: “Ücretsiz Bilgisayara DVD Film Kaydetme Programı – AutoRip İndir Download Yükle Bedava”

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir