Ücretsiz Bilgisayar PC Temizleme ve Hızlandırma Programı İndir – Synei PC Cleaner İndir Download Yükle Bedava

Bilgisayarınızı temizlemek istiyorsanız Synei PC Cleaner isimli programı kullanabilirsiniz. Bilgisayarınızda işe yaramayan dosyaların gereksiz disk alanı kaplamasını önlemek istiyorsanız, bilgisayarınızı yavaşlatan öğeleri temizlemek istiyorsanız önemsiz ve geçici dosyaları silen Synei PC Cleaner programını kullanmalısınız.


PC temizleme programı

Bilgisayarınızı temizlemek istiyorsanız Synei PC Cleaner isimli programı kullanabilirsiniz. Bilgisayarınızda işe yaramayan dosyaların gereksiz disk alanı kaplamasını önlemek istiyorsanız, bilgisayarınızı yavaşlatan öğeleri temizlemek istiyorsanız önemsiz ve geçici dosyaları silen Synei PC Cleaner programını kullanmalısınız.

  • Lisans: Ücretsiz
  • Dil: İngilizce
  • Boyut: 2.60 MB
  • İşletim Sistemi: XP, Vista, 2008, 7, 8 (32/64 Bits)

Synei PC Cleaner bilgisayarınızı iyice temizler ve tüm önemsiz üçüncü parti uygulamaların geride bıraktığı dosyaları, tarayıcıların bıraktığı çerezleri, sistem çökerten dosyaları ve çok daha fazlası kaldırarak bilgisayarınızı optimize eder!

PC’niz için daha fazla disk alanı kazandırır ve daha hızlı daha düzgün başlamasını sağlar.Aynı zamanda bilgisayarınızı korur ve hataları azaltmaya yardımcı olur.

Synei PC Cleaner

Sistem gereksinimleri

  • Windows XP, Vista, 7, 8, or Server (32/64 Bits)
  • 10 MB Disk Space
  • 128 MB or more RAM
  • .NET Framework 3.5

Sponsorlu Bağlantılar
Nasıl Buldular? : bilgisayar temizleme programı indir, bilgisayar temizleme programı, pc temizleme ve hizlandirma, pc temizleme ve hızlandırma programı ücretsiz, pc temizleme program, pc temizleme programı indir, ücretsiz pc temizleme programı indir, pc temizleme programı, ücretsiz pc hızlandırma programı indir

0 Yorum: “Ücretsiz Bilgisayar PC Temizleme ve Hızlandırma Programı İndir – Synei PC Cleaner İndir Download Yükle Bedava”

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir