Ücretsiz Bilgisayar Hızlandırma ve Optimizasyon Programı – RaXHuN – Pc Utilities İndir Download Yükle Bedava

Bilgisayarınızı ücretsiz bir şekilde optimize etmek istiyorsanız RaXHuN – Pc Utilities programını kullanmanızı tavsiye ederiz. Sisteminizi optimize ederek bilgisayarınızın hızlandıran bu program ücretsiz olarak sunuluyor. Bilgisayarınızın ilk günkü gibi aldığınız hale getiren bu programını denemelisiniz.


RaXHuN – Pc Utilities İle PC Hızlandırma

Bilgisayarınızı ücretsiz bir şekilde optimize etmek istiyorsanız RaXHuN – Pc Utilities programını kullanmanızı tavsiye ederiz. Sisteminizi optimize ederek bilgisayarınızın hızlandıran bu program ücretsiz olarak sunuluyor. Bilgisayarınızın ilk günkü gibi aldığınız hale getiren bu programını denemelisiniz.

Sponsorlu Bağlantılar
Lisans: Ücretsiz
Boyut: 6,4 MB
Dil: İngilizce
Versiyon: 2014.01.1335
İşletim Sistemi: Win8/Win7/Vista/WinXP

RaXHuN – Pc Utilities ile bilgisayarınızı daha hızlı ve kararlı yapın. Bazı güvenilir özellikleri ile bilgisayarınız daha kararlı daha hızlı olabilir.

Bilgisayarımız işletim sistemimimizi kurduğumuz ilk gün oldukça yüksek performansla çalışmaktadır. Bilgisayarımız hızlı bir şekilde açılıp kapanır ve komutlarımıza ser bir şekilde cevap verir. Bunun yanında çalışan programlarımız da performans olarak üst düzey bir tablo sergiler. Fakat bilgisayarımızı kullandıkça bilgisayarımızda gereksiz dosyalar birikir, kayıt defterimizde hatalar oluşur, bellek kullanımımız artar ve genel olarak sistemimiz yavaşlar ve daha geç açılıp kapanmaya başlar. İşte RaXHuN – Pc Utilities bize bu gibi durumlarda bilgisayarımızı ilk günkü haline döndürme imkanı veriyor.

RaXHuN – Pc Utilities bilgisayarımızın düşen performansını arttırmak için gereksiz dosya temizleme, kayıt defteri hatalarını düzeltme, bellek optimizasyonu araçlarını bir arada sunmakta. Program sayesinde bilgisayarınızda yer kaplayan ve disk performansınızı düşüren çöp dosyaları tespit ederek silebilmektesiniz. Bunun yanında bellek kullanımınızı iyileştirebilir ve programlarınız için daha çok boş bellek alanı oluşturabilirsiniz. Bu işlemler genel olarak bilgisayar performansınızı arttırır ve bilgisayarınızın daha hızlı açılıp kapanmasını sağlar.

RaXHuN - Pc Utilities

RaXHuN – Pc Utilities yanında ek olarak kullanışlı araçlarda sunmaktadır. Dosya öğütücü sayesnide bilgisayarınızdaki dosyaları dosya kurtarma yazılımlarıyla geri getirilemeyecek şekilde silebilirsiniz. Program bunun yanında veri kayıplarını önlemeniz için yedekleme araçları da sunmakta.

Sistem Gereksinimleri

  • İşletim Sistemi: Windows XP (SP2) ve daha yüksek
  • RAM: 128 MB
  • İşlemci: Intel Pentium 3 İşlemci
  • Disk Alanı: 20 MB


Sponsorlu Bağlantılar

0 Yorum: “Ücretsiz Bilgisayar Hızlandırma ve Optimizasyon Programı – RaXHuN – Pc Utilities İndir Download Yükle Bedava”

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir