Ücretsiz Atari Oyunu Dönüştürme Programı – MaMe Plus! Bedava İndir Download Yükle

Oyun dönüştürme programı, atari oyunlarını bilgisayar oyunlarına dönüştürme programı, atari oyunlarını bilgisayarda oynama, eski oyunları pc de oynama.


Oyun dönüştürme programı, atari oyunlarını bilgisayar oyunlarına dönüştürme programı, atari oyunlarını bilgisayarda oynama, eski oyunları pc de oynama.

Lisans: Ücretsiz
Boyut: 13.6 MB
Dil: ingilizce
İşletim Sistemi: Windows (Tümü)

Mame Plus, birçok oyun sistemine ait (Sega, Neo-Geo, Capcom gibi Konsollar) rom tiplerini (bu sistemlerin oyunlarına ait dosyalar) bilgisayarınıza uyarlayıp, çalıştırabilen bir emulasyon (dönüştürücü) programdır. Orjinal Mame üzerine kurulu olan bu sürüm Windows üzerinde rahatlıkla çalışır. Gelişmiş özellikleri ayarlayabileceğiniz basit bir kullanıcı arabirimi bulunur. Ips desteği ile de programın sitesinden indirebileceğiniz güncellenen yamalar ile elinizdeki japonca oyunları da eğer tercümeleri varsa ingilizce olarak oynayabilirsiniz. Mame Plus yüksek çözünürlükleri de destekler. Bu emulatör ile tüm NeoGeo oyunlarını, mame oyunlarını, CPS1-2 oyunlarını ve orjinal MaMe’nin desteklemediği diğer onlarca oyunu da çalıştırabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

mame-plus

Bu sürümde programdaki bir çok hata giderilmiş, yeni ses filtreleri eklenmiş, ve daha fazla oyun desteği sunulmuş. Ayrıca gelişmiş görüntü filtreleri (2xSai, Super Eagle,vs) ile de oyunları yüksek çözünürlüklerde oynayabilirsiniz.

Programın diğer özellikleri ise :

  • 32 tuşa kadar oyun çubuğu desteği
  • Özel IPS kombinasyonları kullanabilme özelliği
  • IPS ayrıntıları gösterilmesi
  • Çeşitli dil seçenekleri (Ne yazık yeni sürümde de henüz Türkçe dil desteği bulunmuyor.)
  • Gameboy Advance Emulator sürücüsü
  • Yeni listeler, oyun destekleri ve güncelleştirilmiş orjinal MAME32 motoru

KURULUM İÇİN ÖNEMLİ NOT:

1) Bu programı bilgisayarınıza indirdikten sonra açmak için WinRaR isimli programa ihtiyacınız olacaktır. Winrar indirmek için tıklayınız…

2) Programa ait Bios dosyalarını da Roms dizinine kopyalamak durumundasınız.Sponsorlu Bağlantılar

0 Yorum: “Ücretsiz Atari Oyunu Dönüştürme Programı – MaMe Plus! Bedava İndir Download Yükle”

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir