Ücretsiz Antivirüs Programı – SUPERAntiSpyware Free Edition Bedava İndir Download Yükle

Ücretsiz virüs temizleme programı, antivirüs temizleme programı, casus yazılım temizleme program, gizli virüsleri temizleme programı, zararlı yazılımları temizleme programı, Ücretsiz zararlı yazılımlardan koruma programı, casus yazılımlardan koruma ve temizleme programı, malware temizleme programı, virüs temizleme programı.


Ücretsiz virüs temizleme programı, antivirüs temizleme programı, casus yazılım temizleme program, gizli virüsleri temizleme programı, zararlı yazılımları temizleme programı, Ücretsiz zararlı yazılımlardan koruma programı, casus yazılımlardan koruma ve temizleme programı, malware temizleme programı, virüs temizleme programı.

Lisans: Ücretsiz
Boyut: 26.6 MB
Dil: Ingilizce
İşletim Sistemi: Windows (Tümü)

SUPERAntiSpyware Free Edition, binlerce casus yazılımı tespit edip kaldırabilen çok kullanışlı bir yazılımdır. SUPERAntiSpyware, benzersiz güçlü teknolojiye sahiptir ve sisteme yapışmış, kaldırılamayan birçok casus yazılımı kolayca tespit eder ve siler.

Sponsorlu Bağlantılar

Özellikler

  • Hızlı, tam ve sadece belirlenen yerleri tarama özelliği vardır. Böylece taramanızı özelleştirme imkanınız vardır.
  • Spyware, Adware, Malware, Trojan (truva atı), Dialer, Worm (solucan), Keylogger, Hijacker gibi birçok zararlı yazılımı tespit eder va kaldırır.
  • Kırık internet bağlantılarını tamir eder. Kayıt defterinde değişiklik yapmanıza imkan sunar. Kendi görev yöneticisi sayesinde arkaplanda çalışan tüm işlemleri görebilirsiniz.
  • Karantinaya alınmış nesneleri isterseniz silerek tam güvenlik sağlayabilirsiniz. Eğer isterseniz karantinadaki nesneleri geri yükleyebilirsiniz.
  • Tespit edilmiş ve kaldırılmış nesneler hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

SUPERAntiSpyware Free Edition

Not: SUPERAntiSpyware Free, eşzamanlı tarama ve engelleme sistemi içermemektedir. Bu özellikleri Professional sürümünde bulunmaktadır.Sponsorlu Bağlantılar

0 Yorum: “Ücretsiz Antivirüs Programı – SUPERAntiSpyware Free Edition Bedava İndir Download Yükle”

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir