Ücretsiz Alternatif Gelişmiş Görev Yöneticisi Programı – SterJo Task Manager İndir Download Yükle Bedava

Bilgisayarınızın kendi görev yöneticisi sizi tatmin etmiyor ve daha detaylı ve gelişmiş bir görev yöneticisi arıyorsanız SterJo Task Manager isimli bu gelişmiş Windows görev yöneticisini tavsiye ediyoruz. Alternatif görev yöneticisi programı olan terJo Task Manager aradığınız bir çok şeyi ücretsiz olarak sunuyor.


SterJo Task Manager İle Yeni Görev Yöneticis

Bilgisayarınızın kendi görev yöneticisi sizi tatmin etmiyor ve daha detaylı ve gelişmiş bir görev yöneticisi arıyorsanız SterJo Task Manager isimli bu gelişmiş Windows görev yöneticisini tavsiye ediyoruz. Alternatif görev yöneticisi programı olan terJo Task Manager aradığınız bir çok şeyi ücretsiz olarak sunuyor.

Sponsorlu Bağlantılar
Lisans: Ücretsiz
Boyut: 900 KB
Dil: İngilizce
İşletim Sistemi: Win7/Vista/2003 Server/WinXP/2008 Server

Windows işletim sistemi kullanıcıları bilgisayarlarını kullanırken sık sıkWindows ile birlikte gelen görev yöneticisine başvuruyorlar. Ancak Windows’un görev yöneticisi kimi durumlarda devre dışı dahi kalabiliyor ve yeterli olamayabiliyor. Bu gibi durumlarda daha gelişmiş bir görev yöneticisine ihtiyaç duyabilirsiniz.

SterJo Task Manager

SterJo Task Manager isimli görev yöneticisi de bu belirttiğimiz tanıma uyuyor. SterJo Task Manager bilgisayarınızda çalışan uygulamalarılistelemenin ve sonlandırabilmenin yanında ileri seviye denetlemeseçenekleri de sunmaktadır. Eğer gelişmiş görev yöneticisi arıyorsanızSterJo Task Manager size hitap edebilmektedir. Ayrıca bu görev yöneticisi size çalışan uygulamalar hakkında istatistikler sunar ve siz de duruma göre çalışan uygulamaları istediğiniz şekilde sonlandırabilirsiniz.

Portable sürümünü indirin: SterJo Task Manager PortableSponsorlu Bağlantılar

0 Yorum: “Ücretsiz Alternatif Gelişmiş Görev Yöneticisi Programı – SterJo Task Manager İndir Download Yükle Bedava”

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir