Ücretsiz Ağ Analiz Programı İndir – Network Uptime Analyzer İndir Download Yükle Bedava – Ağ Gözetme, Ağ İstatistik Programı

Ağınızı yönetmek için kullanacağınız oldukça güzel bir program olan Network Uptime Analyzer’ı ücretsiz olarak indirebiliyorsunuz. Ağınızdaki bütün bilgisayarları analiz edebileceğiniz bu program ile bütün istatistiklere göz atabilir ve gözlemleyebilirsiniz.


Network Uptime Analyzer İle Ağ Yönetme

Ağınızı yönetmek için kullanacağınız oldukça güzel bir program olan Network Uptime Analyzer’ı ücretsiz olarak indirebiliyorsunuz. Ağınızdaki bütün bilgisayarları analiz edebileceğiniz bu program ile bütün istatistiklere göz atabilir ve gözlemleyebilirsiniz. 

Sponsorlu Bağlantılar
Lisans: Ücretsiz
Boyut: 9 MB
Dil: İngilizce
İşletim Sistemi: Windows (Tümü)

Network Uptime Analyzer programı ile yerel ağınızdaki bilgisayarların, sunucuların ve diğer IP ile çalışan cihazların ne kadar sürelerle çalıştığını size gösterebilen program böylece teker teker cihazların düzenli bir şekilde çalıştığını gözetleyebilmenize olanak tanıyor.

Herhangi bir kurulum gerektirmeyen program hemen çalışmaya başlıyor ve ağınızdaki cihazların istatistiklerinitutmaya başlıyor. Böylece ağınızda yaşanabilecek sorunların ne zaman gerçekleştiğini başında beklemeden rapor halinde görebilir ve önlemlerinizi alabilirsiniz.

Network Uptime Analyzer

Ağdaki bilgisayarlar pingleme yöntemi ile tespit ediliyor ve bu nedenle güvenlik duvarınızın ICMP mesajlarına izin vermesi gerektiğini unutmamalısınız. Opsiyonel olarak ise PC modelini de tespit edebilen programın bunu yapabilmesi için WMI’nin aktif hale getirilmesi gerekiyor. Bu bilgilere göre bilgisayarların ne kadar güç tüketimi yaptığını da ortalama bir değer olarak tahmin edebiliyorsunuz.Sponsorlu Bağlantılar

0 Yorum: “Ücretsiz Ağ Analiz Programı İndir – Network Uptime Analyzer İndir Download Yükle Bedava – Ağ Gözetme, Ağ İstatistik Programı”

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir