Ücretsiz 3GP Video Oynatıcı – 3GP Player 2010 Bedava İndir Download Yükle

3GP player, 3 GP video oynatıcı programı , 3 GP cep telefonları videolarını çalma programı, cep telefonu video programı.


3GP player, 3 GP video oynatıcı programı , 3 GP cep telefonları videolarını çalma programı, cep telefonu video programı.

Lisans: Ücretsiz
Boyut: 11.3 MB
Dil: ingilizce
İşletim Sistemi: Windows (Tümü)

3GP Player bir video oynatma yazımıdır. Cep telefonları ile çekilen videoların biçimleri genelde 3GP ya da 3GP video biçiminin çeşitlerinden olmaktadır. Bu nedenle cep telefonu ile çekilen videoların izlenebilmesi için 3GP biçimini destekleyen ek bir video oynatma yazılıma gereksinim duyarız. 3GP Player’da bu yazılımlardan birisidir.

Sponsorlu Bağlantılar

3GP Player

3GP, 3G2 (3GPP2) ve MPEG-4 biçimli video dosyalarını oynatabilen yazılımın kullanımı da oldukça kolaydır. 3GP videolarını oynatmak için gerekli ses ve video çözücülerine dahili olarak sahip olan yazılım ücrtetsiz sunulmaktadır. Eğer cep telefonu ile çekmiş olduğunuz videoları oynatmakta sıkıntı çekiyorsanız bu güzel yazılımı kullanabilirsiniz.

Not : Yazılımı kullanabilmeniz için sisteminizde QuickTime yazılımının kurulu olması gerekmektedir.Sponsorlu Bağlantılar

0 Yorum: “Ücretsiz 3GP Video Oynatıcı – 3GP Player 2010 Bedava İndir Download Yükle”

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir