Ücretsiz 3 Boyutlu Masaüstü Programı İndir – BumpTop İndir Download Yükle Bedava

Bilgisayarınızın masaüstüne bambaşka bir görünüm kazandırmak ister misiniz. 3 boyutun hayatımıza bu kadar sık girdiği bbir dönemde masaüstünüzü de üç boyutlu yapmak isterseniz BumpTop isimli bu ücretsiz programı kullanmalısınız. Masaüsütünü üç boyutlu bir şekilde düzenlemek için ve yeni bir görünüm için kesinlikle denemelisiniz.


BumpTop İle 3 Boyutlu Masaüstü

Bilgisayarınızın masaüstüne bambaşka bir görünüm kazandırmak ister misiniz. 3 boyutun hayatımıza bu kadar sık girdiği bbir dönemde masaüstünüzü de üç boyutlu yapmak isterseniz BumpTop isimli bu ücretsiz programı kullanmalısınız. Masaüsütünü üç boyutlu bir şekilde düzenlemek için ve yeni bir görünüm için kesinlikle denemelisiniz.

Sponsorlu Bağlantılar
Lisans: Ücretsiz
Boyut: 17,2 MB
Dil: İngilizce
Versiyon: 2.1.6225
İşletim Sistemi: Win7/Vista/WinXP

BumpTop 2.1 programı ile masaüstünüzü hareketlendirip daha kullanışlı hale getirebilirsiniz. Masaüstüne önemli notlarınızı ekleyebilir, Facebook ve Twitter gibi sosyal ağlarınıza daha hızlı ulaşıp yükleme yapabilmeniz için kısayollar oluşturabilirsiniz. Bunların yanında e-posta hesabınızı da masaüstüne ekleyip, postalarınızı daha rahat kontrol edebilirsiniz.

BumpTop

Programın sağladığı kolaylık sayesinde masaüstü simgelerinin küçüklük ve büyüklüklerini kendinize göre ayarlayabilir, boyutlarına veya türüne göre gruplandırabilirsiniz. Kısacası, masaüstünüze hareketlilik katan bu yazılım, 3 boyutlu olması ve gruplandırma imkanı sağlamasıyla masaüstünüze çekidüzen vermek için uygun bir uygulama.Sponsorlu Bağlantılar

0 Yorum: “Ücretsiz 3 Boyutlu Masaüstü Programı İndir – BumpTop İndir Download Yükle Bedava”

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir