Ücresiz Windows Pano Programı İndir – SuperClip İndir Download Yükle Bedava

Windows’un pano programını daha gelişmiş bir halde kullanmanıza imkan tanıyan SuperClip programı sayesinde pano üzerinde birden fazla içeriği kullanmanız mümkün. Ayrıca bu program ile panoyu daha kullanışlkı hale getirmek ve pano özelliklerini geliştirmek de mümkün.


SuperClip Pano Programı

Windows’un pano programını daha gelişmiş bir halde kullanmanıza imkan tanıyan SuperClip programı sayesinde pano üzerinde birden fazla içeriği kullanmanız mümkün. Ayrıca bu program ile panoyu daha kullanışlkı hale getirmek ve pano özelliklerini geliştirmek de mümkün.

Sponsorlu Bağlantılar
Lisans: Ücretsiz
Boyut: 58 KB
Dil: İngilizce
Versiyon: 1.6
İşletim Sistemi: Win8/Win7/Vista/WinXP

SuperClip programı, özellikle pano üzerinde daha sonra kullanmak üzere birden çok içerik saklamak isteyen kullanıcıların çok işine yarayacağını düşündüğüm programın kullanımı oldukça basittir.

SuperClip

Tek pencereden oluşan sade bir kullanıcı arayüzüne sahip olan program yardımıyla farklı sayfalar oluşturabilir ve her sayfa içerisinde farklı içeriklere yer verebilirsiniz.

Windows pano özelliklerini geliştirerek verimliliğinizi arttırmak için SuperClip’i tercih edebilirsiniz.Sponsorlu Bağlantılar

0 Yorum: “Ücresiz Windows Pano Programı İndir – SuperClip İndir Download Yükle Bedava”

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir