Ücresiz Türkçe Online Taktiksel Savaş Oyunu Oyna – 5Strike Oyna İndir Bedava

5Strike oyununu tarayıcınız üzerinde ücretsiz bir şekilde oynayabilirsiniz. Taktiklere dayalı bir taktiksel savaş oyunu olan 5Strike oyunu hem Türkçe hemde ücretsiz olarak sunuluyor. Oyunda yer alan sınıflardan birini seçiyor, takımını oluşturuyor ve rakipleriniz ile savaşmaya başlıyorsunuz.


5Strike İle Tarayıcıda Savaş Oyunu

5Strike oyununu tarayıcınız üzerinde ücretsiz bir şekilde oynayabilirsiniz. Taktiklere dayalı bir taktiksel savaş oyunu olan 5Strike oyunu hem Türkçe hemde ücretsiz olarak sunuluyor. Oyunda yer alan sınıflardan birini seçiyor, takımını oluşturuyor ve rakipleriniz ile savaşmaya başlıyorsunuz.

Sponsorlu Bağlantılar
Lisans: Ücretsiz
Boyut: Yok
Dil: Türkçe
Versiyon: Yok
İşletim Sistemi: Web tarayıcı

Oyunda; keskin nişancı, koşucu, topçu, yok edici ve itici olmak üzere toplamda beş sınıf yer alıyor. Bunlardan birini seçerek oyuna başlıyoruz ve kendimizi geliştirerek takımımızı oluşturmaya çalışıyoruz.Yeteneklerimizi ve takım oyuncularımızı artırarak da rakiplerimizi daha kolay alt etme yolunda sıkı adımlar atıyoruz.

Yukarıda bahsettiğimiz her sınıfın kendine özel bir yeteneği oluyor. İşte bu yetenekleri hesaba katarak savaşımızda kendi alanımızı ifade eden 9 karelik bölgeye askerlerimizi stratejik olarak yerleştiriyoruz. Burada dikkat etmemiz gereken nokta rakibimizin yapacağı dizilime göre taktiğimizi belirlemek oluyor. Yerleşim bittikten sonra ise savaş başlıyor.

5strike

Taktiksel bir savaş oyununda ilk olarak stratejilerin söz sahibi olduğunu söylememize gerek yok. Stratejik olarak alacağımız kararlar tamamen oyunumuzu etkiliyor. Birbirinden değişik taktiklerimizi oluşturmamız için bizlere farklı seçenekler sunan 5Strike’da maçlar, ateş etme özellikleri olan bir satranç karşılaşmasına benziyor. Yükleme yapmadan tarayıcınız üzerinden oyunu oynayabilirsiniz. Herkese bol taktikli oyunlar.Sponsorlu Bağlantılar

0 Yorum: “Ücresiz Türkçe Online Taktiksel Savaş Oyunu Oyna – 5Strike Oyna İndir Bedava”

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir