Ücresiz Güvenlik Kamerası Programı İndir – iSpy İndir Download – Web Kamera ve Mikrofon İle Güvenlik Kamerası Yapma Bedava Yükle

iSpy programı sayesinde bilgisayarınızın web kamerasını ve mikrofonunu kullanarak kendinize güvenlik kamerası oluşturabilirsiniz. Ücretsiz olan iSpy programı sesli ve görüntülü kayıt yapmanıza imkan sunuyor. Bu program ile güvenlik kamerasına sahip olabileceksiniz.


iSpy programı sayesinde bilgisayarınızın web kamerasını ve mikrofonunu kullanarak kendinize güvenlik kamerası oluşturabilirsiniz. Ücretsiz olan iSpy programı sesli ve görüntülü kayıt yapmanıza imkan sunuyor. Bu program ile güvenlik kamerasına sahip olabileceksiniz.

Sponsorlu Bağlantılar
Lisans: Ücretsiz
Boyut: 17.4 MB
Dil: Ingilizce
Kısıtlama: Yok
İşletim Sistemi: Windows XP/Vista/7/8

iSpy, kamera güvenlik yazılımı olarak kullanılmakta olup bilgisayarınız üzerinde bulunan mikrofon, web kamerası gibi donanımları kullanarak sesli bir güvenlik kamerası yapmanız mümkündür.

iSpy

Program çok kullanışlı olmakla birlikte çok da kolaydır. iSpy görüntüleri internet üzerinden başka bir ağa göndermektedir. İsteğinize göre bu görüntüleri USB belleğe de sıkıştırabilirsiniz. iSpy sayesinde web kameranıza takılan görüntüler ve sesler harekete geçer ve sistem tarafından kayıt altına alınır.

Programı tamamen ücretsiz olarak kullanabilirsiniz. Programı birden fazla bilgisayarda kullanabilmeniz de mümkündür. Açık kaynak kodlu olan bu program her geçen gün kendini de geliştirerek Web kamerası güvenlik sistemine farklı bir boyut kazandırmaktadır.Sponsorlu Bağlantılar

0 Yorum: “Ücresiz Güvenlik Kamerası Programı İndir – iSpy İndir Download – Web Kamera ve Mikrofon İle Güvenlik Kamerası Yapma Bedava Yükle”

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir