Ücetsiz 3D Ev Dekorasyon Programı İndir – Sweet Home 3D İndir Download Yükle Bedava

Evinizin dekorasyonunu yapmak yada evinizin içinin dekorasyonunu değiştirmek istiyorsanız ve nasıl görüneceği konusunda merak içindeyseniz işte size Sweet Home 3D programı. Bu program ile evinizin iç dekorasyonunu üç boyutlu olarak yapabilir ve nasıl göründüğüne bakabilirsiniz. Sanal dekorasyon programı da denebilir.


Ev Dekorasyonu İçin Sweet Home 3D

Evinizin dekorasyonunu yapmak yada evinizin içinin dekorasyonunu değiştirmek istiyorsanız ve nasıl görüneceği konusunda merak içindeyseniz işte size Sweet Home 3D programı. Bu program ile evinizin iç dekorasyonunu üç boyutlu olarak yapabilir ve nasıl göründüğüne bakabilirsiniz. Sanal dekorasyon programı da denebilir.

Sponsorlu Bağlantılar
Lisans: Ücretsiz
Boyut: 39,5 MB
Dil: İngilizce
Versiyon: 4.3
İşletim Sistemi: Windows Tümü

İç dekorasyonunda değişiklik yapmak isteyen herkesin ihtiyaç duyabileceği Sweet Home 3D, sonucu hayal etmenize gerek kalmadan size 3 boyutlu olarak gösteriyor. Ücretsiz programda hazırladığınız basit bir plan üzerinden dekoratif değişiklikler yapabiliyorsunuz. Seçtiğiniz eşyaları yerleştirmek veya duvar renklerini değiştirmek sizin elinizde. Kullanımı oldukça kolay olan program her düzey kullanıcının zevk alarak kullanabileceği kadar pratik.

Programda yaptığınız çizimler ve yerleştirdiğiniz eşyalar otomatik olarak 3 boyutlu olarak size gösteriliyor. 3 boyutlu modeli istediğiniz gibi mouse yardımıyla çevirebilir ve istediğiniz kadar yakınlaştırabilirsiniz. Hatta evin içindeymiş gibi gezmeniz ve görüntüleri fotoğraf gibi kaydetmeniz de programın güzel özelliklerinden bazıları. Programın en güzel özelliklerinden birisi de bina planını jpeg olarak yükleyebilmeniz. Bu planı verdiğiniz gerçek boyutlara göre ölçeklendirebilen program size en gerçekçi sonucu verecek. Sweet Home 3D içerisinde pek çok mobilya, aksesuar ve renk seçeneği sunuyor ama bu sayfadan kütüphaneyi geliştirmeniz mümkün.

Sweet Home 3D

Kısacası iç dekorasyon yapmak istiyorsanız ancak sonuçtan emin olamıyorsanız en doğru cevabı sizin için Sweet Home 3D verecek.

Önemli! Programın çalışması için bilgisayarınızda Java yüklü olmalıdır.Sponsorlu Bağlantılar

0 Yorum: “Ücetsiz 3D Ev Dekorasyon Programı İndir – Sweet Home 3D İndir Download Yükle Bedava”

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir