Üç Boyutlu Gerçek Zamanlı Strateji Oyunu – Command & Conquer Generals Demo İndir Download

Üç boyutlu gerçek zamanlı strateji oyunu olarak karşımıza Command & Conquer Generals isimli bu oyunu kesinlikle oynamalısınız. Ücretsiz bir şekilde indirebileceğiniz Command & Conquer Generals Demoyu çok beğeneceksiniz.


Üç boyutlu gerçek zamanlı strateji oyunu olarak karşımıza Command & Conquer Generals isimli bu oyunu kesinlikle oynamalısınız. Ücretsiz bir şekilde indirebileceğiniz Command & Conquer Generals Demoyu çok beğeneceksiniz.

Sponsorlu Bağlantılar
Lisans: Ücretsiz
Boyut: 403 MB
Dil: Ingilizce
İşletim Sistemi: Windows (Tümü)

command & conquer generals indir gezginler, command & conquer generals demo, command & conquer generals deneme sürümü

Command & Conquer Generals bir EA Sports klasiği olarak tekrar karşımızda. Daha önceden Command & Conquer Tiberian Sun’ı oynamış olanların çok hoşuna gidecek bir oyun olan Command & Conquer Generals, bir gerçek zamanlı strateji oyunudur. Ama normal strateji oyunlarının aksine 3 boyutlu ve müthiş grafiklere sahip bir oyun… Tek kelime ile gelinebilecek en son nokta. Eğer bu tür strateji oyunlarını seviyorsanız kesinlikle kaçırmamalısınız. Bu demoda sadece Tek kişilik bir oyunu yönetebiliyorsunuz. 3 görev var.

Command & Conquer Generals

Bunlar sırayla;

  • Amerika
  • Çin
  • Evrensel Liberal Ordusu (Global Liberation Army).

Oldukça zevkli ve bir o kadar da eğlendirici… Eğer oyunu yükleyip de “Ben Bundan Bir Şey Anlamadım” derseniz Tutorials bölümüne giderek oyunun oynanma şekli vb. hakkında bilgi edinebilirsiniz.Sponsorlu Bağlantılar

0 Yorum: “Üç Boyutlu Gerçek Zamanlı Strateji Oyunu – Command & Conquer Generals Demo İndir Download”

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir