Türkçe Web Tasarım ve Mobil Uygulama Yapma Programı – Adobe Fireworks CS6 İndir Download Yükle

Web tasarım işiyle uğraşanlar için en iyi programlardan birisi de Adobe Fireworks CS6 programıdır. hem web tasarım için hemde mobil uygulama tasarımı için mükemmel bir profesyonel seçimdir. Web tasarım ve uygulama tasarımı alanında en iyilerinden birisi olan Adobe Fireworks CS6 programı Türkçe dil seçeneği ile de işinizi kolaylaştırıyor.


Web Sitesi Tasarlamak İçin Adobe Fireworks CS6

Web tasarım işiyle uğraşanlar için en iyi programlardan birisi de Adobe Fireworks CS6 programıdır. hem web tasarım için hemde mobil uygulama tasarımı için mükemmel bir profesyonel seçimdir. Web tasarım ve uygulama tasarımı alanında en iyilerinden birisi olan Adobe Fireworks CS6 programı Türkçe dil seçeneği ile de işinizi kolaylaştırıyor. 

Sponsorlu Bağlantılar
Lisans: Deneme Sürümü
Boyut: 2,35 MB
Dil: Türkçe
Versiyon: Yok
İşletim Sistemi: Win7/Vista/WinXP

Adobe Fireworks CS6 programı sitenin tasarımından yayınlanmasına kadar her aşama için geliştirilen web tasarım araçları sayesinde hata yapma payını en aza indiriyor. Yeni sürümde geliştirilen araçlar mobil uygulama tasarımlarının da kod bilgisi gerektirmeden tamamlanmasını sağlıyor.

Fireworks CS6 jQuery mobil temaları, geliştirilmiş CSS desteği, renklere daha hızlı erişim özellikleri Adobe Photoshop, Illustrator ve Dreamweaver ile sorunsuz entegrasyonla birleşerek en iyi sonucu almanızı sağlıyor.

Adobe Fireworks  Özellikleri

Mükemmel piksel kalitesinde işleme
Mükemmel piksel kalitesinde işleme neredeyse tüm ekran boyutlarında tasarımlarınızın netliklerini korur.

Adobe Flash uygulamaları ile desteklenen iş akışları
Etkileşimi geliştirmek için nesneleri, sayfaları veya belgelerin tamamını Adobe Flash uygulamalarına FXG yoluyla dışa aktarın.

Tasarım şablonları
Sık happy wheels demo kullanılan projeleri tasarım ekibinizle paylaşmak için şablonlar olarak kaydedin.

Adobe Renk Örneği Takası desteği
Adobe Renk Örneği Takası sayesinde renkleri diğer Adobe grafik uygulamalarındaki tasarımlarla tam olarak eşleştirin.

Adobe Device Central entegrasyonu
Adobe Device Central’daki aygıt profilleri ile mobil projelere güvenle başlayın.

Kapsamlı performans geliştirmeleri
Daha hızlı performans, güncellenmiş grafik araç seti ve daha fazla piksel yerleşimi kontrolü sayesinde etkililiğinizi artırın.

Ekran tasarımları için kullanımı kolay tasarım araçları
Vektör ve bitmap görüntüleri oluşturun ve düzenleyin veya yerel Adobe Photoshop ve Illustrator dosyalarını içe aktarın ve değiştirin.

Not: Adobe yazılımlarının deneme sürümlerini bilgisayarınıza indirebilmeniz için “Adobe Download Assistant” indirme yöneticisini indirmeniz gerekiyor. İndirme yöneticisiyle ücretsiz deneme sürümünü indirebilirsiniz.

Adobe Fireworks CS6

Adobe Fireworks CS6 Sistem Gereksinimleri

  • Intel ® Pentium ® 4 veya AMD Athlon ® 64 işlemci
  • Service Pack 1 ile Service Pack 3 veya Windows 7 ile Microsoft ® Windows ® XP. Adobe ® Creative Suite ® 5.5 ve CS6 uygulamaları da Windows 8 destekleyecek.
  • 1GB RAM (2GB önerilir)
  • Kurulum için kullanılabilir sabit disk alanı 1 GB ve kurulum sırasında ilave boş alan gerekir (çıkarılabilir flash depolama aygıtlarına kurulamaz)
  • 16-bit video kartı ile 1280×1024 ekran
  • DVD-ROM sürücüsü
  • Bu yazılım aktivasyon olmadan çalışmaz. Geniş bant internet bağlantısı ve kayıt yazılımı aktivasyonu, abonelik doğrulama ve çevrimiçi hizmetlere erişim için gereklidir. † Telefon aktivasyon mevcut değildir.


Sponsorlu Bağlantılar

0 Yorum: “Türkçe Web Tasarım ve Mobil Uygulama Yapma Programı – Adobe Fireworks CS6 İndir Download Yükle”

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir