Türkçe ve Ücretsiz Web Albümü Oluşturma Programı – JAlbum Bedava İndir Download Yükle

Albüm oluşturma programı, web albümü oluşturma yazılımı, internetten albüm oluşturma programı, web albümü yapma programı.


Albüm oluşturma programı, web albümü oluşturma yazılımı, internetten albüm oluşturma programı, web albümü yapma programı.

Lisans: Ücretsiz
Boyut: 63.5 MB
Dil: Türkçe
İşletim Sistemi: Windows (Tümü)

JAlbum, JavaScript tabanlı bir web albümü oluşturma yazılımıdır. Sahip olduğunuz dijital fotoğrafları internet üzerinde yayınlayabilmek için hazırlanmış olan bu yazılım, albümünüz için 12 ayrı arayüz seçeneği sunmakta. Arayüzlerin biçemi için de 24 ayrı seçeneğe sahipsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar
happy wheels demo style="display:inline-block;width:336px;height:280px" data-ad-client="ca-pub-4744542956557265" data-ad-slot="7205554035">

JAlbum

Albümünüzü isterseniz tek tek resimleri birleştirerek, isterseniz de bir dizin içerisine hazırladığınız fotoğraflarınızı tek seferde seçerek oluşturabilirsiniz. Albümünüz içerisindeki her bir fotoğrafa yorum eklemeniz de oldukça kolay. Ayrıca yazılımın bir de fotoğraf düzenleme aracı mevcut.

Yazılımın dahili Türkçe dil desteğinin olması kolay kullanım açısından oldukça önemli. Zaten menüler Türkçe olduğundan albümünüzü oluştururken ve yayınlarken hiç zorlanmayacaksınız. Albümünüzü yayınlamadan önce üzerinde istediğiniz düzenlemeleri de yapabilirsiniz. Yazılımın bir de slayt gösterisi aracı bulunuyor.Sponsorlu Bağlantılar

0 Yorum: “Türkçe ve Ücretsiz Web Albümü Oluşturma Programı – JAlbum Bedava İndir Download Yükle”

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir