Türkçe ve Ücretsiz Popüler Medya Oynatma Programı İndir – GOM Player İndir Download Yükle Bedava

GOM Player ile bütün medya ortamlarını rahatlıkla oynatabilirsiniz. Bünyesinde barındırdığı ortam çözücüler sayesinde bütün ses ve video dosyalarını rahatlıkla oynatır. Bütün video formatlarını destekler ve başka bir programa ihtiyaç duymazsınız.


GOM Player

GOM Player ile bütün medya ortamlarını rahatlıkla oynatabilirsiniz. Bünyesinde barındırdığı ortam çözücüler sayesinde bütün ses ve video dosyalarını rahatlıkla oynatır. Bütün video formatlarını destekler ve başka bir programa ihtiyaç duymazsınız.

Sponsorlu Bağlantılar
Lisans: Ücretsiz
Boyut: 12.3 MB
Dil: Türkçe
İşletim Sistemi: Windows (Tümü)

GOM Player Artıları ve Eksileri

Artıları

 • Değiştirilebilir arayüz
 • Kodekleri içeriyor
 • Gerektiğinde daha fazla kodek arayabiliyor

Eksileri

 • Kurulum Google çubuğunu içeriyor
 • Diğer programlarda bulunan bazı küçük özellikler yok

GOM Player

GOM Player, popüler bir video oynatıcı hemen hemen aklınıza gelebilecek herhangi bir video formatının çalışmasını sağlar.

Kullanımı kolay bir video oynatıcı, çok çeşitli formatlarda video dosyaları ve film keyfini çıkarmanızı sağlar. Dahası, GOM Player zaten bunları içerdiğinden, codec yüklemenize gerek kalmıyor.

Alt yazı ve ekran görüntüsü alabiliyor ve istediğiniz dk,sn için format dönüşümü elde edebiliyorsunuz. GOM Player, yükleme işlemi sırasında Google Toolbar’ı kurmak için bir öneride bulunuyor dilerseniz red edebilirsiniz.
GOM Player, Codec ile yaşayacağınzı herhangi bir sorunu çözebilir.

GOM Player Özellikleri

Çözücü Bulucu
GOM Player birçok çözücüye dahili olarak sahiptir (XviD, DivX, FLV1, AC3, OGG, MP4, H263 ve daha fazlası), bundan dolayı videoların çoğu için ayrı ayrı çözücü yüklemeye gereksinim duyulmaz. Ayrı bir çözücü yüklemeye gereksinim duyulduğunda ise, GOM Player açık kaynak kodlu bir alandan bu çözücüyü bulup doğrudan indirebilmenizi sağlamaktadır. Bu yolla gereksinim duyulmayan çözücülerin sisteme yüklenmesi de engellenmektedir.

Kırılmış AVI Dosyalarını Oynatma
İndeksi bozulmuş veya tümüyle indirilememiş olan happy wheels demo AVI dosyaları normal şartlar altında oynatılamaz. Çünkü dosyaların indeksi indirme işlemi tümüyle bitince oluşturulur. GOM Player sahip olduğu patentli teknoloji ile bozuk indekse sahip dosyaların görüntülenmesini ve oynatılmasını sağlamaktadır. Ayrıca bu özellik sayesinde indirmekte olduğunuz video dosyalarının indirdiğiniz kadarını izleme şansını elde etmektesiniz.

Güçlü Alt Yazı Desteği
GOM Player SMI, SRT, RT, SUB (IDX ile) biçimli, en çok kullanılan alt yazı dosyası biçimlerini desteklemektedir. Yazılımla alt yazının kenar boşlukları, ekran üzerindeki konumu, büyüklüğü, çözünürlüğü, yazı tipi ve diğer özellikleri ayarlanabilir. Üstelik alt yazıların gölgeli olması sağlanmakta, ASF dosyaları ile alt yazı görüntülenebilmekte ve orijinal alt yazı üzerinde her türlü değişiklik yapılabilmektedir. Hatta video ile uyumsuz olan alt yazıları video ile eş zamanlı hale getirebilirsiniz.

Kullanışlı Çalma Listesi
GOM Player, M3U, PLS, ASX gibi çalma listesi biçimlerini desteklemektedir. Yazılımla farklı medya türlerini bir çalma listesi içerisine alabilirsiniz. GOM Player ile çok kolay biçimde kendi çalma listenizi oluşturup düzenleyebilirsiniz. Ayrıca GOM Player ile kaydettiğiniz çalma listenizi farklı ortam yürütücülerinde de çalıştırabilirsiniz.

Farklı Medya Türlerini Destekleme
AVI, MPG, MPEG ve DAT gibi farklı medya biçimlerini birlikte oynatabilme, üstelik GOM Player ile Windows medya biçimleri de (WMV, ASF, ASX) çalıştırabilme. Videoları 5.1 kanal ses çıkışı ile DVD kalitesinde izleyebilme imkanı.

Ekran Yakalama
GOM Player ekran yakalama özelliği ile videolar üzerinden doğrudan ekran görüntüsü alabilmektedir. “Burst” yakalama özelliği kullanılarak üst üste, sürekli biçimde 999 tane ekran görüntüsü yakalanabilmektedir.

Bunlara Ek Olarak

 • Video parlaklığını, renk zıtlığını ve doygunluğunu özelleştirebilme.
 • Video görüntüsünü keskinleştirme.
 • Ses şiddetini ve türünü ekolayzır ile ayarlayabilme.
 • Seçilen videoları yeniden oynatabilme.
 • Sol ve sağ yön tuşlarını kullanarak birkaç saniyede videoyu ileri-geri sardırabilme.
 • Tema desteği.

Destek Verdiği Dahili Video Biçimleri :

 • AVI, DiVX, OGM, MKV
 • MP4, K3G
 • IFO
 • ASF, WMA, WMV
 • MPG, M1V, M2V, VOB
 • RMVB, RM


Sponsorlu Bağlantılar

0 Yorum: “Türkçe ve Ücretsiz Popüler Medya Oynatma Programı İndir – GOM Player İndir Download Yükle Bedava”

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir