Türkçe ve Ücretsiz Mp3’e Çevirme (Converter) Programı – Free CD to MP3 Converter Bedava İndir Download Yükle

Ücretsiz Cd to mp3 programı, ses dosyalarını mp3 e çevirme programı, wma yı mp3’e dönüştürme programı, mikrofonla mp3 olarak ses kaydetme programı, Türkçe mp3 e çevirme dönüştürme programı indir.


Ücretsiz Cd to mp3 programı, ses dosyalarını mp3 e çevirme programı, wma yı mp3’e dönüştürme programı, mikrofonla mp3 olarak ses kaydetme programı, Türkçe mp3 e çevirme dönüştürme programı indir.

Lisans: Ücretsiz
Boyut: 1.8 MB
Dil: Ingilizce
İşletim Sistemi: Windows (Tümü)

Free CD to MP3 Converter; kolay kullanımlı, ÜCRETSİZ bir CD dönüştürücü programıdır.

Sponsorlu Bağlantılar
  • Ses CD lerinizdeki dosyaları MP3 olarak çıkartabilir, MP3, Wav, Ogg veya Wma ses dosyası türüne dönüştürebilir.
  • Şarkı bilgilerini CDDB’dan (CD içeriği veritabanı) otomatik olarak getirir, ses çıktılarını normalleştirerek şarkı seslerinin birbirine uyumlu olmasını sağlar. LAME ses çözücü desteği ve ayarlama imkanı sağlar.
  • Programla mikrofonunuzdan MP3 kaydı yapabilir veya WAV dosyalarınızı MP3, Ogg veya happy wheels demo Wma türüne dönüştürebilirsiniz.
  • ID3 bilgilerini düzenleme imkanı sunar. Program AKRip ve LAME kod çözücüleri desteği sunar.

Free CD to MP3 Converter

Türkçe Kullanım İmkanı :

Free CD to MP3 Converter programının indireceğiniz sürümü sadece İngilizce dil seçeneği ile çalışan versiyonudur. Fakat buraya tıklayarak indireceğiniz Çoklu Dil Seçenekli Sürümü sayesinde programı Türkçe olarak kullanabilirsiniz. Tabi önce birkaç ufak işlem yapmanız gerekecektir.

Programı Türkçe Kullanmak İçin :

1-Yukarıdaki Çoklu Dil Seçenekli Sürümü indirip, kurunuz…
2-Buraya sayfanın alt tarafındaki Turkish linkine sağ tıklayarak dosyayı bilgisayarınıza kaydedin.
(Türkçe Dil Çevirisi Üst editörümüz Acne tarafından yapılmıştır.)
3-innDirdiğiniz Clan_Turkish.ini adlı dosyanın adını CLan_Other.ini olarak değiştirip dosyayı C:/Program Files/CD to MP3 Freeware/ klasörünün içine atınız.
4-Masaüstünde oluşan kısayol ile programı çalıştırın, üst menüden Language/Otherseçeneğine tıkladığınızda programın menüleri ve her yeri Türkçe olacaktır.

NOT : Program TAMAMEN ÜCRETSİZ olsa da her açılışta isterseniz bağış yaparak programcıyı destekleyebileceğinizi hatırlatan bir mesaj penceresi gelmektedir. Programcıya bağış yapmak istemiyorsanız bu pencereyi Skip/Atla butonuna basarak geçebilirsiniz.Sponsorlu Bağlantılar

0 Yorum: “Türkçe ve Ücretsiz Mp3’e Çevirme (Converter) Programı – Free CD to MP3 Converter Bedava İndir Download Yükle”

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir