Türkçe ve Ücretsiz Microsoft .NET Framework 2.0 SP2 Bedava İndir Download Yükle

Microsoft .NET Framework 2.0 yazılımının çıkmasından sonra mevcut eksiklikleri gidermek için çıkarılmış bir servis pack’tir. Kapsamlı bir güncelleştirmeye sahip bu service pack aynı zamanda Microsoft .NET Framework 3.5’in service pack 1 içinde performans sağlar.


Microsoft .NET Framework 2.0 yazılımının çıkmasından sonra mevcut eksiklikleri gidermek için çıkarılmış bir servis pack’tir. Kapsamlı bir güncelleştirmeye sahip bu service pack aynı zamanda Microsoft .NET Framework 3.5’in service pack 1 içinde performans sağlar.

Lisans: Ücretsiz
Boyut: 23.8 MB
Dil: Türkçe
İşletim Sistemi: Windows 2000/2003/XP

Üreticinin Açıklaması:
.NET Framework 2.0 Service Pack 2,
.NET Framework 2.0’ın çıkmasından sonra bulunan ve müşterilerin bildirdiği sorunlarla ilgili birikimli ve kapsamlı güncelleştirmeler sağlar. Ayrıca, bu sürüm .NET Framework 3.5 Service Pack 1 için performans iyileştirmeleri ve özellik desteği ön koşullarını sağlar.

Sponsorlu Bağlantılar

Lütfen Sistem Gereksinimleri bölümünde bu dağıtım paketi için desteklenen işletim sistemlerini inceleyin. Microsoft Vista ile ilgili güncelleştirmeler ve Microsoft Windows 2008 güncelleştirmeleri, tam .NET Framework 3.5 service pack 1 sürümüyle birlikte dağıtılmaktadır.

Microsoft NET Framework

.NET Framework Sürüm 2.0 yeniden happy wheels demo dağıtılabilir paketi, .NET Framework’ü kullanarak geliştirilen uygulamaları çalıştırmanız için gereksinim duyacağınız her şeyi içerir.

.NET Framework sürüm 2.0, gelişmiş ölçeklenebilirlik ve performans, ASP.NET mobil denetimleriyle (önceki adıyla Microsoft Mobil Internet Araç Kiti) taşınabilir aygıt geliştirme desteği, Internet Protokolü sürüm 6 desteği ve Açık Veritabanı Bağlanabilirliği (ODBC) ve Oracle veritabanları ile ana dilde iletişim için ADO.NET sınıfları sağlar. Ayrıca, ASP.NET uygulamalarının güvenliğini pekiştirmek ve ayrı tutmak için kod erişim güvenliğinin kullanılmasını da sağlar. Daha fazla bilgi için .Net Framework Sürüm 2.0 Ürününe Genel Bakış konusunu okuyun.

Sistem Gereksinimleri:

Desteklenen İşletim Sistemleri: Windows Server 2003; Windows XP
Windows Installer: Windows Installer 3.1 veya üstü (Önerilen)
Internet Explorer: Internet Explorer kullanıyorsanız, bu durumda Internet Explorer 6.0 veya üstü gerekir
Yazılım: .NET Framework 2.0 Service Pack 2’yi yüklemeden önce Windows Server 2000 SP4 üzerine KB835732 güvenlik güncelleştirmesini yükleyin.
İşlemci: 400 MHz Pentium işlemci veya dengi (En az); 1 GHz Pentium işlemci veya dengi (Önerilen)
Bellek: 96 MB (En az); 256 MB (Önerilen)
Sabit Disk: En fazla 500 MB kadar boş alan gerekebilir
CD veya DVD Sürücüsü: Gerekli değil
Ekran: 800 x 600, 256 renk (En az); 1024 x 768 yüksek renk (çözünürlüğü), 32-bit (Önerilen)Sponsorlu Bağlantılar

0 Yorum: “Türkçe ve Ücretsiz Microsoft .NET Framework 2.0 SP2 Bedava İndir Download Yükle”

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir