Türkçe Ücretsiz Torrent İndirme Programı – MediaGet İndir Download Yükle Bedava

MediaGet isimli bu program ücretsiz olarak sunulan bir Bittorrent istemcisidiri. İnternetteki en basit torrent dosya arama ve indirme programlarından birisi olan MediaGet ile istediğiniz bütün dosyaları rahatlıkla bulabilirsiniz. Kolay ve hızlı bir şekilde torrent dosyalarını indiren bu program Türkçe dil desteğine de sahip.


MediaGet İle Torrent Dosyalarını İndirin

MediaGet isimli bu program ücretsiz olarak sunulan bir Bittorrent istemcisidiri. İnternetteki en basit torrent dosya arama ve indirme programlarından birisi olan MediaGet ile istediğiniz bütün dosyaları rahatlıkla bulabilirsiniz. Kolay ve hızlı bir şekilde torrent dosyalarını indiren bu program Türkçe dil desteğine de sahip.

Sponsorlu Bağlantılar
Lisans: Ücretsiz
Boyut: 0,6 MB
Dil: İngilizce / Türkçe
Versiyon: 2.01.2711
İşletim Sistemi: Win8/Win7/Vista/WinXP/Win2000

Program sayesinde film, oyun ve müzik dosyalarını hızlı bir şekilde bulabiliyorsunuz. Oldukça popüler olan MediaGet isimli bu torrent istemcisini sizde deneyebilirsiniz.

MediaGet Nasıl Kullanılır? 

  1. Arama kutusuna bir isim girin
  2. İstenilen dosyayı arama seçeneklerinden seçin
  3. “İndir” a tıklayarak indirmek happy wheels demo istediğiniz yolu seçin
  4. İndirdiğiniz dosyayı açmak için, üzerine sağ tıklayıp akordiyon şeklinde açılmasını sağlayıp, “Klasör Aç” seçeneğine tıklayın.
  5. Seçilen dosya, indirilmesi beklenmeden, online izlenebilir veya entegre medya oynatıcısından dinlenilebilir.
  6. Eğer indirdiğiniz şarkı, oyun veya filmi beğendiyseniz arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz.

Film, müzik, oyun ve program kategorilerine ayrılmış dosyaları gelişmiş filtreleme seçenekleriyle hızlıca bulabilirsiniz. Aradığınız medya dosyalarını bulduktan sonra indirme işlemi seri bir şekilde başlayacaktır. İndirdiğiniz dosyaları çalıştırmak için MediaGet’in entegre bir medya oynatıcısı bulunuyor. Bu medya oynatıcı ile henüz inmekte olan dosyaları çevrim içi ortamda oynatabilirsiniz. İndirdiğiniz filmleri ve müzikleri de program içerisinden çalıştırabilirsiniz.

Torrent takibi yapabilen araçları sayesinde en hızlı inen, en çok rağbet gören dosyaları seçebilirsiniz. MediaGet’in içerisinde bir medya kütüphanesi mevcut. İndirilen medya dosyalarıyla kendi arşivinizi oluşturarak düzenleyebiliyorsunuz. Gelişmiş arama filtresi dosyalara hızlı ulaşım sağlıyor. Aradığınız medya dosyalarını kolayca bulup, hızlıca indirmek isterseniz MediaGet programından yardım alabilirsiniz.

MediaGet VideoSponsorlu Bağlantılar

0 Yorum: “Türkçe Ücretsiz Torrent İndirme Programı – MediaGet İndir Download Yükle Bedava”

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir