Türkçe Ücretsiz Torrent İndirme Programı – BitComet İndir Download Yükle Bedava

En popüler torrent indirme programlarından birisi de hiç şüphesiz BitComet programıdır. Hem ücretsiz olması nedeniyle hemde Türkçe dil desteği ile büyük kolaylık sağlıyor. Ayrıca güvenli hızlı olması da programın öne çıkan yönleri. Kolay kullanımı sayesinde P2P dosya paylaşımı yapmak çok rahat.


BitComet İle Torrent İndirme

En popüler torrent indirme programlarından birisi de hiç şüphesiz BitComet programıdır. Hem ücretsiz olması nedeniyle hemde Türkçe dil desteği ile büyük kolaylık sağlıyor. Ayrıca güvenli hızlı olması da programın öne çıkan yönleri. Kolay kullanımı sayesinde P2P dosya paylaşımı yapmak çok rahat.

Sponsorlu Bağlantılar
Lisans: Ücretsiz
Boyut: 9 MB
Dil: Türkçe
İşletim Sistemi: Win8/Win7/Vista/WinXP/Win2000

BitComet indir, BitComet download, BitComet gezginler indir, p2p dosya paylaşımı, torrent programı gezginler, torrent indirme programı

BitComet eş zamanlı dosya indirme (download) işlemleri yapabilme, DHT network desteği, indirdiğiniz torrent paketinden sadece seçtiğiniz dosyaların inmesi, hızlı devam ettirme, HTTP/FTP indirme entegrasyonu, hız limitleme, otomatik port haritalamaları, proxy desteği ve IP filtrelemeleri gibi geniş özellik ve seçenekleriyle en gelişmiş torrent programlarından biri.

Popüler dosya paylaşım yazılımı BitComet sürekli olarak güncellenen ve yenilenen yapısı ile artık sizlere dosyaları indirmeden önce dosyaların önizleme resimlerini gösterebiliyor ve torrent paylaşımlarınızı optimize ediyor. Ayrıca Windows Vista ve Windows 7 uyumu tam olarak BitComet’te mevcut.

BitComet

BitComet Özellikleri

 • İndirilen happy wheels demo video dosyasının önizlemesine olanak tanıyor
 • DHT Network (Ağ) ve trackless torrent indirime desteği
 • Tamamen C++’da yazılmış yeni çekirdek ile kararlı, hızlı çalışma ve düşük CPU kullanımı
 • Upload hızının ve download hızlarının limitlenebilmesi
 • Temiz ve ücretsiz, adware ve spyware gibi kötü niyetli programlar barındırmama (Spybot “Comet Cursor” yanlış aktarabilir)
 • Eşzamanlı dosya indirme işlemleri ve torrent dosyasının içindeki dosya seçimi ve öncelik özelliklerinin ayarlanabilirliği
 • Intelligent Bağlantı Optimizasyonu, Oran Kontrolü, Disk Cache, Disk Allocating, Hash Scan özellikleri
 • Geçici ve kalıcı IP bloklama
 • Diğer kullanıcılar ile chat/sohbet imkanı
 • ZIP paketi desteği, yükleme yapmadan çalışabilime
 • Windows XP SP2 TCP/IP restriction ile uyum
 • Otomatik bilgisayar kapama desteği

1.36 sürümü ile gelen yenilikler:

 • GUI geliştirmesi: Görev silerken oluşan çökme hatası giderildi
 • Çekirdek geliştirmesi: Firefox 20 için destek

UYARI : Bu program ile yasadışı olmayan HER TÜRLÜ dosyayı sorunsuzca indirebilirsiniz. Ancak unutmamalısınız ki paylaşım programları ile alınacak yasadışı içeriklerden doğan sorumluluk, virüslü bir dosya indirimi sonunda karşılaşabileceğiniz hasar veya istenmeyen bir içerikle karşılaşılması sonucu doğabilecek her türlü sorun kesinlikle son kullanıcıya aittir. Bizler paylaşım programlarını sadece yasal dosyalar ile çalışılması koşulu ile üreticinin kendi yasal sitesinin linkleri ile yayınlıyoruz. Yasal olmayan içerik konusunda her türlü zarar ve karşılaşılabilecek sıkıntının paylaşım yapan kullanıcı ve sunucularından kaynaklandığını ve olası bir yasal yürütmede, paylaşıma katılan kişi ve şahısların sorumlu olduklarını unutmayınız.

64 Bit sürümü indirmek için tıklayınız: BitComet (64-bit)Sponsorlu Bağlantılar

0 Yorum: “Türkçe Ücretsiz Torrent İndirme Programı – BitComet İndir Download Yükle Bedava”

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir