Türkçe Ücretsiz Sms Gönderme Programı İndir – Bedava Mesaj Gönderme Programı Download Yükle

Bedava SMS göndermek istiyorsanız yapmanız gereken tek şey Ücretsiz Sms Gönderme Programı isimli programı indirmektir. Cep telefonu kullanmadan bilgisayarınız üzerinde herkese bedava mesaj göndermenin en kolay yolu.


Bedava SMS göndermek istiyorsanız yapmanız gereken tek şey Ücretsiz Sms Gönderme Programı isimli programı indirmektir. Cep telefonu kullanmadan bilgisayarınız üzerinde herkese bedava mesaj göndermenin en kolay yolu.

Sponsorlu Bağlantılar
  • Dil: Türkçe
  • Lisans: Ücretsiz
  • Boyut: 147 KB
  • İşletim Sistemi: Win8/Win7/Vista/WinXP

Tek bir pencereden oluşan kullanıcı happy wheels demo arayüzüne sahip olan programın kullanımı oldukça kolaydır. Tek yapmanız gereken şey mesaj göndermek istediğiniz kişinin cep telefonu numarasını başında 0 olmadan girmek, 20 ile 160 karakter aralığındaki mesajınızı yazmak ve son olarak ekranda gördüğünüz doğrulama kodunu girerek mesajınızı yollamaktır.

Ücretsiz Sms Gönderme Programı

Gönderdiğiniz SMS’ler bazen karşı tarafa geç ulaşabiliyor olsa da program ücretsiz bir şekilde SMS atmamıza olanak verdiği için oldukça yararlıdır.

Kendi numaranızı belli etmeden ücretsiz bir şekilde SMS gönderebileceğiniz bir programa ihtiyacınız varsa Bilhos tarafından Ücretsiz Sms Gönderme Programı‘nı denemenizi tavsiye ederim.Sponsorlu Bağlantılar

0 Yorum: “Türkçe Ücretsiz Sms Gönderme Programı İndir – Bedava Mesaj Gönderme Programı Download Yükle”

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir