Türkçe Ücretsiz Sistem Temizleme, Sistem Bakım ve Optimizasyon Programı İndir – Geresiz Dosya Temizleyici “CCleaner” İndir Download Yükle Bedava

Bilgisayarınıza bakım yapmak istiyorsanız CCleaner programını kullanabilirsiniz. Bilgisayarınızda biriken gereksiz dosyaları temizler, sisteminizi temizler, bilgisayar bakımınızı en iyi şekilde yapar ve bilgisayarınızı optimize eder. Ayrıca bilgisayarınızı da hızlandırır.


CCleaner Nedir?

Bilgisayarınıza bakım yapmak istiyorsanız CCleaner programını kullanabilirsiniz. Bilgisayarınızda biriken gereksiz dosyaları temizler, sisteminizi temizler, bilgisayar bakımınızı en iyi şekilde yapar ve bilgisayarınızı optimize eder. Ayrıca bilgisayarınızı da hızlandırır.

Sponsorlu Bağlantılar
Lisans: Ücretsiz
Boyut: 4.2 MB
Dil: Türkçe
İşletim Sistemi: Windows (Tümü)

CCleaner Artıları ve Eksileri

Artıları

  • + Sürekli geliştirilen tarama kapasitesi.
  • + Türkçe dil desteği sunması.
  • + Yıllardır güvenilirliğini koruyan güvenli bir sistem temizleme aracı olması.
  • + Ücretsiz ve sınırsız kullanım imkanı tanıması.

Eksileri

  •  Çok kullanılan bazı programlar için temizleme desteği sunmaması.

CCleaner

Yazılım 3 temel işleve sahiptir; bunlardan birincisi sabit diskinizde zamanla biriken gereksiz dosyaları temizlemektir. Özellikle İnternet Explorer ve Windows Gezgini nedeniyle biriken tampon dosyaları zaman içerisinde sisteminizde happy wheels demo gereksiz yer kaplar temizlenmeleri gerekir. Ana menü üzerinden “Cleaner > Windows > Analiz > Temizliğe Başla” yolunu izleyerek gerekli temizlik işlemini yapabilirsiniz. Kutucuklardaki varsayılan olarak işaretli alanları değiştirmemenizi öneririm.

Yazılımın ikinci temel işlevi ise; bilgisayarınızda kurulu olan yazılımların artıklarını temizlemektir. Yazılım neredeyse sık kullanılan tüm yazılımların artıklarını temizleme özelliğine sahiptir. Ana menü üzerinden  “Cleaner > Uygulamalar > Analiz > Temizliğe Başla” yolunu izleyebilirsiniz. Bu sayede kullandığınız yazılımların oluşturduğu tüm artık verilerden kurtulmuş olacaksınız.

Yazılımın üçüncü temel işlevi ise; kayıt defteri üzerindeki gereksiz girdileri temizlemek ve onarılması gerekenleri onarmaktır. Bu sayede sisteminizdeki birçok hatadan kurtulmuş olacaksınız. Ana menü üzerinden “Kayıt Defter > Sorunlar İçin Tara > Seçili Sorunları Çöz” yolunu izleyebilirsiniz.

Cleaner Standart yazılımının yüklü yazılımları kaldırma, sürücü temizleme, açılış uygulamalarını düzenleme, sistem geri yükleme gibi ek özellikleri de bulunmaktadır. Kolay kullanılır yapısı, oldukça hızlı çalışması, kullandıktan sonra sisteminizi şaşırtıcı biçimde hızlandırması ile oldukça başarılı bir yazılım olan  Cleaner Standart mutlaka kullanmanız gereken bir araçtır.Sponsorlu Bağlantılar

0 Yorum: “Türkçe Ücretsiz Sistem Temizleme, Sistem Bakım ve Optimizasyon Programı İndir – Geresiz Dosya Temizleyici “CCleaner” İndir Download Yükle Bedava”

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir