Türkçe Ücretsiz Sesli Çeviri Yapan Yabancı Dil Sözlük Programı – AXASOFT İngilizce Konuşan Sözlük Bedava İndir Download Yükle

Kullanımı basit olan her kelime için detaylı bilgi veren ve binlerce kelime barındıran bu sözlük aynı zamanda sesli olarak kelime telafuzu da yapabilmektedir. Bu programın hem ücretsiz hemde Türkçe olması büyük bir avantaj sağlıyor.


Kullanımı basit olan her kelime için detaylı bilgi veren ve binlerce kelime barındıran bu sözlük aynı zamanda sesli olarak kelime telaffuzu da yapabilmektedir. Bu programın hem ücretsiz hemde Türkçe olması büyük bir avantaj sağlıyor.

Lisans: Ücretsiz
Boyut: 13.8 MB
Dil: Türkçe
İşletim Sistemi: Windows (Tümü)

Üreticiden: Türkçe-İngilizce, İngilizce-Türkçe çevrimi yapan arayüzü oldukça hoş, 70.000 üstünde kelimeye sahip, ücretsiz ve kullanışlı bir sözlük programıdır.

Sponsorlu Bağlantılar
happy wheels demo 336px;">

AXASOFT İngilizce Konuşan Sözlük

Bir kelimenin anlamını çok detaylı göstermesi ve İngilizce kelimeleri sesli bir sekilde şirin bir karakter aracılığı ile telaffuz etmesi en iyi özelliklerinden birisidir. Tek kelimeyle mükemmel bir sözlük programıdır.

Özellikleri:

  • 35.000 İngilizce – Türkçe kelime
  • 35.000 Türkçe – İngilizce kelime
  • Kelimeleri sesli telaffuz
  • Türkçe eş anlamlı kelimeler
  • Detaylı kelime örnekleme


Sponsorlu Bağlantılar

0 Yorum: “Türkçe Ücretsiz Sesli Çeviri Yapan Yabancı Dil Sözlük Programı – AXASOFT İngilizce Konuşan Sözlük Bedava İndir Download Yükle”

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir