Türkçe Ücretsiz Sanal Sürücü Oluşturma Programı – Virtual Clone Drive İndir Download Yükle Bedava

Virtual Clone Drive programı ile sanal sürücü oluşturabilirsiniz. Ücretsiz olarak indirebileceğiniz Virtual Clone Drive programı aynı zamanda Türkçe dil desteğine sahiptir. Sanal sürücü oluşturmak ve oyunları oynamak için Virtual Clone Drive programını indirin.


Virtual Clone Drive

Virtual Clone Drive programı ile sanal sürücü oluşturabilirsiniz. Ücretsiz olarak indirebileceğiniz Virtual Clone Drive programı aynı zamanda Türkçe dil desteğine sahiptir. Sanal sürücü oluşturmak ve oyunları oynamak için Virtual Clone Drive programını indirin.

Sponsorlu Bağlantılar
Lisans: Ücretsiz
Boyut: 2 KB
Dil: Türkçe
İşletim Sistemi: Windows Tümü

virtual clone drive programı indir, virtual clone drive nedir, virtual clone drive windows 8, virtual clone drive ne işe yarar, sanal sürücü oluşturma indir

Sürekli oyun oynayan happy wheels demo kişiler genelde CD-ROM’larının çok sık arıza yapmasından, sesli çalışmasından, performans düşmesi gibi konulardan yakınır dururlar, bu sebepten dolayı sanal CD-ROM sürücü programları kullanılır. Virtual Clone Driver aynı anda 8 adet sanal sürücüye imkan verir. Hızlı ve çok basit ara yüzü ile kullanıcıya kolaylık sağladığı gibi sorunsuz çalışması ile PC performansını düşürmeden oyun ve benzeri uygulamalarda hoşnutluk sağlar. Program ayrıca “.ccd .dvd .img .iso .udf .bin” uzantılı image dosyalarını açabilmektedir.

Virtual Clone Drive

Virtual Clone Drive Özellikleri

  • Bütün genel imaj formatlarına destek (ISOBINCDD gibi …)
  • Aynı anda en fazla 8 sanal sürücüye kadar destek
  • Kolay kullanım ve basit arayüz
  • Sadece çift tıklama ile imaj dosyasını sürücüye yerleştirme
  • Virtual CloneDrive tamamen ücretsizdir, herhangi bi şekilde başka bir değer için kullanılamaz


Sponsorlu Bağlantılar

0 Yorum: “Türkçe Ücretsiz Sanal Sürücü Oluşturma Programı – Virtual Clone Drive İndir Download Yükle Bedava”

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir