Türkçe Ücretsiz Sanal Disk Oluşturma Programı İndir – Sandboxie İndir Download Yükle Bedava

Bilgisayarınıza bir program kurmak istiyorsanız ve bu programı tekrar kaldıracağınız için yada deneyeceğiniz için bilgisayarınızda hiçbir iz bıraksın istemiyorsanız işte size Sandboxie. Bu program ile istediğiniz bir klasörü sanal disk gösterip kullanabiliyorsunuz.


Sandboxie İle Sanal Disk Oluşturmak Çok Kolay

Bilgisayarınıza bir program kurmak istiyorsanız ve bu programı tekrar kaldıracağınız için yada deneyeceğiniz için bilgisayarınızda hiçbir iz bıraksın istemiyorsanız işte size Sandboxie. Bu program ile istediğiniz bir klasörü sanal disk gösterip kullanabiliyorsunuz. 

Sponsorlu Bağlantılar
Lisans: Ücretsiz
Boyut: 2,5 MB
Dil: Türkçe
Versiyon: 4.06
İşletim Sistemi: Win8/Win7/Vista/WinXP

Kurmak istediğiniz programları SandBoxie happy wheels demo ile yarattığınız sanal diske kurmanız, bilgisayarınızın yavaşlamasını önlemek için kullanabileceğiniz oldukça etkili bir yöntemdir. Sanal diske kurduğunuz programları kaldırdığınız zaman sisteminizde iz bırakmadan kaldırılacaklardır. Bu sayede sisteminizde herhangi bir yavaşlama olmayacak ve bilgisayarınızı ilk günkü performansında kullanabileceksiniz. Sandboxie’nin sizin için yarattığı sanal alan zararlı yazılımların bilgisayarınıza ulaşmasını da engeller. Bu alandaki dosya ve mailleriniz güven içinde olacaklar.

Sandboxie

Sürekli program deneyen kullanıcılar için çok yararlı olan SandBoxie ile bilgisayarınızı optimize etmeye ihtiyaç duymayacaksınız. Zararlı her türlü yazılımdan sisteminizi uzak tutacak yazılım size pratiklik kazandıracak.Sponsorlu Bağlantılar

0 Yorum: “Türkçe Ücretsiz Sanal Disk Oluşturma Programı İndir – Sandboxie İndir Download Yükle Bedava”

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir