Türkçe Ücretsiz Sanal Disk Oluşturma Programı İndir – DAEMON Tools Lite İndir Download Yükle Bedava

Sanal sürücüler oluşturmanızı sağlayan DAEMON Tools Lite isimli program sayesinde özellikle iso, bin, mdf gibi en popüler dosya türleri için sanal sürücü oluşturup ve açabilirsiniz. Özellikle oyun ve program CD/DVD’lerini bilgisayara takılı gibi gösterip çalıştırmanızı sağlar. DAEMON Tools Lite hem Türkçe hemde ücretsizdir.


DAEMON Tools Lite İle Sanal Sürücüler

Sanal sürücüler oluşturmanızı sağlayan DAEMON Tools Lite isimli program sayesinde özellikle iso, bin, mdf gibi en popüler dosya türleri için sanal sürücü oluşturup ve açabilirsiniz. Özellikle oyun ve program CD/DVD’lerini bilgisayara takılı gibi gösterip çalıştırmanızı sağlar. DAEMON Tools Lite hem Türkçe hemde ücretsizdir.

Sponsorlu Bağlantılar
Lisans: Ücretsiz
Boyut: 12,8 MB
Dil: Türkçe
İşletim Sistemi: Windows XP/Vista/7/8/8.1

DAEMON Tools Lite popüler sıkıştırılmış disk imaj dosyalarını (.iso, .bin, cue sheet dosyaları, clone cd, nero, blindwrite gibi özel dosya biçimler v.s) oluşturduğunuz sanal sürücüler üzerinden açıp bilgisayarınızda takılı olmayan CD/DVD gibi medyaları bilgisayarınıza takılıymış gibi kullanmanıza yardımcı olan bir sanal sürücü oluşturma programıdır.

DAEMON Tools Lite

DAEMON Tools Lite sayesinde CD oluşturmadan önce kalıp dosyalarının içeriklerini görebilir ve 4 sanal sürücü desteği ile oyunlarınızı CD’yeyazmadan direkt kalıp dosyaları içinden çalıştırabilir, içeriklerine erişebilir ve oynayabilirsiniz.

Önemli! Programı yükledikten sonra ekranınızın sağ alt bölümünde programın ikonu üzerinden iso uzantılı dosyalarınızı çalıştırabileceğiniz sanal diskler oluşturabilirsiniz.Sponsorlu Bağlantılar

0 Yorum: “Türkçe Ücretsiz Sanal Disk Oluşturma Programı İndir – DAEMON Tools Lite İndir Download Yükle Bedava”

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir