Türkçe Ücretsiz Sanal Ağ Oluşturma Programı – LogMeIn Hamachi İndir Download Yükle Bedava

Sanal ağ kurmak için kullanabileceğiniz LogMeIn Hamachi programı hem Türkçe dil desteği sunuyor hemde ücretsiz. Güvenli bir sanal ağ oluşturmanın en iyi yollarından birisi olan LogMeIn Hamachi programı sayesinde arkadaşlarınız ile aynı ağ üzerinde buluşabiliyorsunuz.


LogMeIn Hamachi İle Sanal Ağlar Kurun

Sanal ağ kurmak için kullanabileceğiniz LogMeIn Hamachi programı hem Türkçe dil desteği sunuyor hemde ücretsiz. Güvenli bir sanal ağ oluşturmanın en iyi yollarından birisi olan LogMeIn Hamachi programı sayesinde arkadaşlarınız ile aynı ağ üzerinde buluşabiliyorsunuz.

Sponsorlu Bağlantılar
Lisans: Ücretsiz
Boyut: 5,6 MB
Dil: Türkçe
İşletim Sistemi: Win8/Win7/Vista/WinXP

Hamachi ile internet aracılığı ile VPN üzerinden birçok bilgisayarın aynı ağa bağlanmasını sağlayabilirsiniz. Bu şekilde ağa katılan bilgisayarlarla oyun oynayabilir veya dosya paylaşımı yapabilirsiniz.

LogMeIn Hamachi

Oldukça popüler olarak kullanılan Hamachi programı arkadaşlarınızlamultiplayer oyunları internet kafeye gitmeden bilgisayarınızda diğer arkadaşlarınızla internet üzerinden oynamanızı mümkün kılıyor. Ücretsizolarak yayınlanan programı kullanmak için hiçbir ayar yapmanızın gerekmemesi, hızlı ve güvenli olması ise programın bu kadar popüler olmasının sebepleri.

Öte yandan arkadaşlarınızla bu program üzerinden oyun oynamakistiyorsanız öncelikle programı kurduktan sonra yeni bir ağ oluşturmanız, daha sonra ise arkadaşlarınızın da bu ağa girmesi gerekiyor. Son olarak oyuna girmek kalıyor.Sponsorlu Bağlantılar

0 Yorum: “Türkçe Ücretsiz Sanal Ağ Oluşturma Programı – LogMeIn Hamachi İndir Download Yükle Bedava”

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir