Türkçe Ücretsiz Online MMOFPS Oyunu İndir Oyna – Brick-Force Oyna İndir Download Bedava

Online bir şekilde oynayabileceğiniz MMOFPS türündeki bu harika oyun tıpkı Minecraft tarzı bir keyif sunuyor. Brick-Force ismli bu online oyunda arkadaşlarınız ile savaşabilir, kendi haritalarınızı inşa edebilir, madenler çıkarabilir ve oyuncuları kendi haritanıza davet ederek savaşabilirsiniz. Oyun hem Türkçe hemde ücretsiz.


Brick-Force Şehirleri İnşa Edin ve Savaşın

Online bir şekilde oynayabileceğiniz MMOFPS türündeki bu harika oyun tıpkı Minecraft tarzı bir keyif sunuyor. Brick-Force ismli bu online oyunda arkadaşlarınız ile savaşabilir, kendi haritalarınızı inşa edebilir, madenler çıkarabilir ve oyuncuları kendi haritanıza davet ederek savaşabilirsiniz. Oyun hem Türkçe hemde ücretsiz.

Sponsorlu Bağlantılar
Lisans: Ücretsiz
Boyut: 44,9 MB
Dil: Türkçe
Versiyon: Son Sürüm
İşletim Sistemi: Win8/Win7/Vista/WinXP

Bu eğlence amaçlı nişan alma oyunu, kullanıcıların her zaman hayalini kurduğu dünyaları ve haritaları tuğlalarla oluşturmasına imkan tanır. Kullanıcılar bu sanal oyun alanlarını toplulukla paylaşabilir ve PVP modunda oyuncu arkadaşlarıyla ya da heyecan verici PvE modunda bilgisayar rakiplerine karşı hızlı nişancı avları için sahne olarak kullanabilir.

Bu karikatür tarzı çevrimiçi oyun, ‘Unity 3D’ motoru üzerine kurulmuş olup, bir web tarayıcısında doğrudan oynanabilir. Oynamadan önce Unity 3D’nin indirilmesi gerekir.

İndirin: happy wheels demo İçin Oynatıcı İndir – Unity Web Player İndir Download Yükle Bedava" href="http://www.gezginler-indir.com/3d-oyunlari-tarayicida-oynamak-icin-oynatici-indir-unity-web-player-indir-download-yukle-bedava.html" target="_blank">Unity Web Player

Brick-Force

‘Nişancı’ modu, takım halinde nişan alma oyunlarını sevenlerin yakından tanıyacağı farklı oyun türlerini içeren aksiyona dayalı bir platformdur. Bayrak Yakalama, Savunma, İnşa et ve Yık, klasik Takım veya Ölüm Maçları ve Patlatma gibi modlarda yarışın ve en üst rütbeyi alırken yoldaki başarıları toplamak için diğer oyuncularla rekabet edin. Harita oluşturucularının yerleştirdiği engeller, rakip takımları yenmek üzere ekip çalışması, beceri ve tepki hızı ile geçilmelidir.

Oyuncuların karmaşık ortamlar inşa etmek için basit yapı taşlarını kullandığı ‘sandbox’ modu, sosyal ağlarda ve akıllı telefon ve tablet bilgisayarlar gibi mobil aygıtlarda oynanabilir. Aralarından seçim yapılabilecek farklı tuğla stilleri ve kule ya da bombalama alanları gibi önemli interaktif öğeleri yerleştirme imkanıyla, oyuncular kendilerini çeşitli yaratıcı yollardan meydan okunmuş halde bulacaktır. Gelecekte daha fazla oyun modu ve fantastik temalar geliştirmeyi planlıyoruz. Vahşi Batı ve bilim kurgu temaları gibi harika yeni çevrelerle tanışmayı bekleyin. Bize güvenebilirsiniz: düzenli olarak yeni özellikler eklenecektir.

Oyunun VideosuSponsorlu Bağlantılar

0 Yorum: “Türkçe Ücretsiz Online MMOFPS Oyunu İndir Oyna – Brick-Force Oyna İndir Download Bedava”

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir