Türkçe Ücretsiz Medya Oynatıcı İndir – Windows Media Player 10 İndir Download Yükle Bedava

Microsoft’un Windows ile birlikte gelen medya oynatma aracı ile bilgisayarınızdaki ortam dosyalarını rahatlıkla oynatabilirsiniz. Modern görünümü ve basit kullanımı ile bütün müzik dosyalarını ve videolarını rahatlıkla oynayabilir ve aynı zamanda fotoğraflarınızı da yönetebilirsiniz.


Media Player 10

Microsoft’un Windows ile birlikte gelen medya oynatma aracı ile bilgisayarınızdaki ortam dosyalarını rahatlıkla oynatabilirsiniz.  Modern görünümü ve basit kullanımı ile bütün müzik dosyalarını ve videolarını rahatlıkla oynayabilir ve aynı zamanda fotoğraflarınızı da yönetebilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar
Lisans: Ücretsiz
Boyut: 12.1 MB
Dil: Türkçe
İşletim Sistemi: Windows XP

Windows Media Player 10’un görünüşü önemli ölçüde değişmiş, genel dijital ortam etkinlikleri daha hızlı ve daha sezgisel yapılabilir hale gelmiştir. Player daha geniş çeşitlilikte dijital ortamı – müzik, video ve şimdi TV ve fotoğraf – yönetmeniz happy wheels demo ve keyfini yaşamanız için yeni yollar sunar.

Player’daki hizmetler ve önde gelen çevrimiçi mağazalardan müzik ve video bulmanın, örnek seçmenin ve yüklemenin kesintisiz yolunu sunan ilk Dijital Ortam Çarşısı hizmetinizde.

Media Player 10

75’ten fazla taşınabilir ortam aygıtını destekleyen Windows Media Player 10, size geniş bir aygıt yelpazesinde daha fazla dijital müzik dinleme olanağı sağlar. Toplu depolama aygıtları ve gelecek kuşak aygıtlar için, Windows Media Player 10’daki Otomatik Eşitleme özelliği müziklerinizi ve hatta video, resim ve kaydedilmiş TV programlarını taşınabilir müzik ve video oynatıcılarıyla eşitlemenizi sağlar.

Bu özellikler geniş dijital ortam koleksiyonlarını yönetme zorluklarını azaltır ve tam istediğiniz dijital ortamı hızla ve kolayca bulup yürütmenizi sağlar. Ayrıca kendi CD’lerinizi yaygın olarak kullanılan biçimlerde kopyalayabilirsiniz; yüksek kaliteli WMA ve yüksek bit hızlı MP3 üründe yerleşiktir.Sponsorlu Bağlantılar

0 Yorum: “Türkçe Ücretsiz Medya Oynatıcı İndir – Windows Media Player 10 İndir Download Yükle Bedava”

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir