Türkçe Ücretsiz Malware Temizleme Programı – Malwarebytes Anti-Malware Bedava İndir Download Yükle

Türkçe malware temizleme programı, kötü amaçlı yazılımları temizleme programı, casus yazılımları silme programı, truva atı temizleme programı, solucan temizleme programı, ücretsiz anti malware programı.


Türkçe malware temizleme programı, kötü amaçlı yazılımları temizleme programı, casus yazılımları silme programı, truva atı temizleme programı, solucan temizleme programı, ücretsiz anti malware programı.

Lisans: Freeware (Anlık Koruma Yok)
Boyut: 9.8 MB
Dil: Türkçe
İşletim Sistemi: Windows 2000/2003/XP/Vista/7/8

Malwarebytes’ Anti-Malware ile bilgisayarınıza bulaşıp yerleşen virüsler, solucanlar, truva atları, rootkitler, çeviriciler, casus yazılımlar ve malware denen kötü amaçlı tüm yazılımlara karşı sisteminizi taratıp temizleyebilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Yaptığınız her taramada program sisteminizi tanıyarak işini daha iyi yapmaya çalışmaktadır.

Yeni teknolojisi sayesinde kötü amaçlı yazılımları hızlıca bulur, sisteminizdeki etkilerini kaldırır ve engeller.

Programın Tarama Seçenekleri :

 • Hızlı Tarama : Malwarebytes’ın hızlı tarama teknolojisini kullanarak sisteminizi en yaygın kötü amaçlı yazılımlar için tarar.
 • Derin Tarama : Kullanıcı tarafından belirlenmiş tüm sabit disk sürücülerini analiz eder.

Malwarebytes’ Anti-Malware, popüler antivirüs ve antimalware yazılımlarının bile çoğu zaman bulup yok etmekte etkisiz olduğu kötü amaçlı yazılımları temizleme kabiliyetine sahiptir.

Malwarebytes’ Anti-Malware, Gelişmiş İzleme Motoru sayesinde (anlık korumalı ücretli sürümünde) her çalışan uygulamayı kontrol eder ve kötü bir işlem başlatmadan önce araya girerek işlemi sonlandırır. Malwarebytes’ Anti-Malware, gelişmiş Sezgisel Tanıma Teknolojisi (anlık korumalı ücretli sürümünde) sayesinde, sisteminizde olası tehlikeleri daha iyi analiz ederek tehlikeli işlem yapma ihtimali olan yazılımları önceden tespit edebilir.

Malwarebytes’ Anti-Malware; yaklaşık 75.000 adet kötü amaçlı yazılımı tanıma özelliğine sahiptir. Programın veritabanlarını ister uygulama penceresinden, isterseniz de buraya tıklayarak, kurulumlu paket halinde innDirip kullanabilirsiniz.

Malwarebytes Anti-Malwarehappy wheels demo 220w, http://www.indirengezginler.com/wp-content/uploads/2013/10/Malwarebytes-Anti-Malware-150x150.jpg 150w" sizes="(max-width: 400px) 100vw, 400px" />

Programın Ayrıntılı Özellikleri :

 • Oldukça hızlı tarama yöntemi
 • Tüm bilgisayar sürücü ve klasörlerini, dosya biçimi ayırt etmeden kontrol edebilme
 • Anlık koruma özelliği (sadece kayıtlı sürümde)
 • Sürekli güncellenen veritabanları
 • Karantina seçeneği
 • Hem tarayıcı, hem de anlık koruma sistemi için hariç bırakma kuralları tanımlayabilme
 • Gelişmiş performans seçenekleri ayarları
 • Zararlıları elle temizlemek için eklenen ipucu pencereleri
 • Çoklu dil desteği seçimi (Her ne kadar yapılan çeviriyi pek başarılı bulmasak da Türkçe de gerek kurulum, gerekse de çalışma aşamasında destekleniyor – çok yakında sitemiz editörlerinden bosluk tarafından, mevcut çevirmen hiredblade ile birlikte çeviri güncellenecektir)
 • Diğer virüs tarayıcısı programlar ile tam olarak uyumlu çalışabilme
 • Komut satırı seçenekleri
 • Windows gezgini sağ tuş tıklamasına eklenebilme özelliği ile, dosyaları kolaylıkla tek olarak tarayabilme.

Programın Desteklediği Diller :

İngilizce, Arnavutça, Bulgarca, Katalanca, Basit Çince, Geleneksel Çince, Hırvatça, Çekçe, Danimarkaca, Almanca, Fince, Fransızca, Yunanca, Macarca, İtalyanca, Litvanyaca, Makedonyaca, Norveççe, Polonyaca, Portekizce, Romence, Rusça, Sırpça, Slovakça, Slovence, İspanyolca, İsveççe, Türkçe, Ukraynaca, Bosna ve Kore Dili.

Lisans & Kullanım İzni :

Sayfamızdan innDireceğiniz bu sürüm anlık koruma sağlamayan, sadece sisteminize daha önceden bulaşmış zararlıları bulup temizlemeye yarayan sürümdür. Bu sebeple bilgisayarınızda her zaman aktif çalışan ve anlık tehlikeleri analiz eden bir anti-virüs veya güvenlik duvarı özellikli bir program kullanmanızı tavsiye ederiz.

Programın anlık koruma, zamanlanmış tarama ve otomatik güncelleme özelliklerini kullanabilmek için tam sürümünü satın almanız gerekmektedir.

Son kullanıcı ve kişisel kullanım lisansını, 24.95 Usd. ödeyerek satın alabilirsiniz. Ticari ve iş bilgisayarlarında kullanabilmek için ise yıllık lisans satın almanız gerekmektedir.

Ticari lisans alabilmek için ise üreticinin e-posta adresi ile irtibata geçmeniz gerekmektedir.

Portable Sürümü : Uygulamanın, kurulum gerektirmeyen ve usb aygıtları gibi çıkartılabilir sürücülerde de çalışır.

Yeni Sürümdeki Değişiklikler:

 • Güncellemelerdeki performans sorunu giderildi.
 • Çoklu tarama sırasında kilitlen sorunu giderildi.
 • İtalyanca, Fince ve Norveç dilleri eklendi.
 • Yardım dosyasındaki bazı yazım hataları giderildi.


Sponsorlu Bağlantılar

0 Yorum: “Türkçe Ücretsiz Malware Temizleme Programı – Malwarebytes Anti-Malware Bedava İndir Download Yükle”

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir