Türkçe Ücretsiz İnternetten Dünyayı Gezme Programı İndir – Google Earth İndir Download Yükle Bedava

Dünyayı internet üzerinde sanal bir şekilde gezmek için Google Earth programını kullanın. Gezdiğiniz yerleri kaydedebilir, coğrafi bilgilerini görüntüleyebilir, restoranları, hastaneleri ve okulları hatta ağaçları 3 boyutlu olarak size sunuyor. Sanal tura çıkarak dünyanın herhangi bir yerine gidin. 3D yapıları, görüntüleri ve arazileri keşfedin. Şehirleri, yerleri ve yerel işletmeleri bulun.


Dünyayı internet üzerinde sanal bir şekilde gezmek için Google Earth programını kullanın. Gezdiğiniz yerleri kaydedebilir, coğrafi bilgilerini görüntüleyebilir, restoranları, hastaneleri ve okulları hatta ağaçları 3 boyutlu olarak size sunuyor. Sanal tura çıkarak dünyanın herhangi bir yerine gidin. 3D yapıları, görüntüleri ve arazileri keşfedin. Şehirleri, yerleri ve yerel işletmeleri bulun.

Sponsorlu Bağlantılar
Lisans: Ücretsiz
Boyut: 24.2 MB
Dil: Türkçe
İşletim Sistemi: Windows XP/Vista/7/8

Google Earth Artıaları ve Eksileri

Artıları

  • Şirketleri ve yönleri bulun
  • Çok sayıda farklı katman
  • Dünyayı, ama aynı zamanda uzayı, Ayı ve Mars’ı keşfedin
  • İstediğiniz yere gitme özgürlüğü
Eksileri

  • Yüklemesi zaman alabiliyor
  • Bant genişliği kullanıyor
  • Görüntüler her zaman güncellenmiyor

Google Earth

Google Earth Özellikleri

Sokak Görünümü

Sokak Görünümü ile artık uzaydan doğrudan sokaklara uçabilirsiniz. Google Earth’le sorunsuz bir şekilde entegre edilen Sokak Görünümü, sokaklardan daha önce hiç olmadığı gibi faydalanabilmenizi sağlar.Sokak Görünümü’nde nasıl gezineceğinizi ve yer düzeyi görünümüne nasıl geçiş yapacağınızı öğreneceksiniz.

3D Ağaçlar

Tüm dünyada 3D ağaçları keşfedin. 3D ağaçları nasıl göreceğinizi öğrenecek, keşfedebileceğiniz örnek yerleri göreceksiniz.

Geçmiş Görüntüler

Google Earth’teki Geçmiş Görüntülerle zamanda geri gidin. Görüntülediğiniz konumda hangi zamana ait tarihi görüntüler olduğunu artık daha kolay bilebileceksiniz. Zaman kaydırıcısını kullanmayı ve happy wheels demo Geçmiş Görüntüleri açıp kapatmayı öğreneceksiniz.

Yer Arama

Google Earth, gezegenimizde ve ötesinde herhangi bir yeri bulmanıza ve keşfetmenize olanak sağlayan, etkileşimli, sanal bir yerküredir. İşletmelerin ve konumların arama panelinde nasıl bulunacağını ve konumların Yerlerim panelinde nasıl kaydedileceğini öğreneceksiniz.

Çizim ve Ölçüm

Google Earth’le gezegendeki hemen hemen her yeri izleyebilir ve ölçebilirsiniz. Yeni başlayanlara yönelik bu eğiticide cetvel, çokgen, yol, ölçümler, yükseklik profili gibi araçların nasıl kullanılacağını öğreneceksiniz.

Yer İşaretleri ve Turlar

Google Earth’ün sanal yerküresiyle herhangi bir konumu etiketleyebilir ve yer işaretlerinizden turlar oluşturabilirsiniz. Özel bir yer işaretinin nasıl oluşturulacağını, Yerler panelinde kaydetmeyi, yer işaretlerini düzenlemeyi, yer işaretlerinden oluşan hareketli bir turu oynatmayı ve Earth Galerisi’nde tur bulmayı öğrenin.

Mars’ı, Ay’ı ve Gökyüzünü Keşfetme

Google Earth’le, dünyanın öbür ucuna, hatta daha ilerilere kadar uçabilirsiniz. Google Earth’te diğer gezegenlerin nasıl keşfedileceğini öğrenin.

Google Earth’te Ay

Google Earth’te Ay’ın nasıl keşfedileceğini, Apollo yolculukları, uzay gemilerinin 3D modelleri, iniş yerleri ve anlatımlı turlar gibi Ay’la ilgili içeriğin nasıl görüleceğini öğrenin.

Google Earth ekran görüntülerini paylaşma

Google Earth, önceden bulunduğunuz yerleri yeniden ziyaret ederken veya ileride tatilinizi geçireceğiniz bir noktayı kontrol ederken dünyayı sanal olarak keşfetmenin harika bir yoludur. Ayrıca, Google Hesabınızda oturum açıp sağ üst köşedeki “paylaş” seçeneğini tıklayarak Google+ üzerinden sanal seyahatinizi paylaşabilirsiniz.

Tur Rehberi

Sanal maceraya nereden başlayacağınızı bilmiyor musunuz? Yeni tur rehberi size yol göstersin. Tüm dünyadan binlerce ünlü yerle ilgili kısa turlar inanılmaz yerler keşfetmeyi her zamankinden daha kolay hale getiriyorSponsorlu Bağlantılar

0 Yorum: “Türkçe Ücretsiz İnternetten Dünyayı Gezme Programı İndir – Google Earth İndir Download Yükle Bedava”

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir