Türkçe Ücretsiz İnternet Filtre Programı İndir – RTÜK Filtre İndir Download Yükle Bedava

İnternetteki zararlı sitelere karşı önlem almak ve özellikle çocukları internetin tehlikelerine karşı korumak istiyorsanız RTÜK Filtre programını kullanabilirsiniz. RTÜK ve Microsoft tarafından geliştirilen RTÜK Filtre programı hem Türkçe hemde ücretsiz olarak indirilebiliyor.


İnternet Filtrelemek İçin RTÜK ve Microsoft İşbirliği

İnternetteki zararlı sitelere karşı önlem almak ve özellikle çocukları internetin tehlikelerine karşı korumak istiyorsanız RTÜK Filtre programını kullanabilirsiniz. RTÜK ve Microsoft tarafından geliştirilen RTÜK Filtre programı hem Türkçe hemde ücretsiz olarak indirilebiliyor. 

Sponsorlu Bağlantılar
Lisans: Ücretsiz
Boyut: 2,7 MB
Dil: Türkçe
Versiyon: Son Srümü
İşletim Sistemi: Windows Tümü

İnternetteki bazı siteleri çocuklar için bir tehlike olmaktan çıkartmak, happy wheels demo çocuklara güvenli bir internet imkanı sunmak ve anne babalara destek olmak amacıyla internet filtre programı internet kullanıcılarının hizmetine sunuldu.

Bu uygulama ile hem gençlerimizi hem de bilgisayarımızı güvenlik altına alarak olası tehlikelerden korunabiliriz.

RTÜK Filtre

RTÜK Filtre Hakkında

Günümüzde, erişkinler için olduğu kadar çocuklar için de Internet kullanımı neredeyse bir vazgeçilmez olmuştur. Giderek artan Internet kullanımı, her alanda olduğu gibi uyulması ve dikkat edilmesi gereken kuralları da beraberinde getirmektedir.

Bilinçli ve güvenli birer Internet kullanıcısı olmamız her açıdan son derece önemlidir. Internet kullanırken karşılaşabileceğimiz risklerin, dikkat etmemiz ve uymamız gereken kuralların neler olduğunu bilmemiz gerekmektedir.Sponsorlu Bağlantılar

0 Yorum: “Türkçe Ücretsiz İnternet Filtre Programı İndir – RTÜK Filtre İndir Download Yükle Bedava”

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir