Türkçe Ücretsiz Hızlı, Güvenli, Kullanışlı Web Tarayıcı – Opera 16.0 Bedava İndir Download Yükle

Kendini hızla geliştiren bir web tarayıcı olan Opera web browser artık çok daha iyi bir durumda. Hızlı, kullanışlı ve güvenli bir tarayıcı olan Opera, kullanıcıların rahatça internette gezinmeleri için birçok işlece sahip. İsterseniz web tarayıcınızı kendinize göre kişiselleştirebilirsiniz.


Kendini hızla geliştiren bir web tarayıcı olan Opera web browser artık çok daha iyi bir durumda. Hızlı, kullanışlı ve güvenli bir tarayıcı olan Opera, kullanıcıların rahatça internette gezinmeleri için birçok işlece sahip.  İsterseniz web tarayıcınızı kendinize göre kişiselleştirebilirsiniz.

Lisans: Ücretsiz
Boyut: 30.6 MB
Dil: Türkçe
İşletim Sistemi: Windows (Tümü)

Opera ile güvenle, hızla ve kolayca örütbağında sörf yapabilirsiniz. İhtiyacınız olan tüm özellikleri karşılayan Opera bütünleşik açılır pencere engelleyici, sekmeli gezinti özelliği, bütünleşik arama gibi gelişmiş işlevlere sahip olan, çığır açan e-posta yazılımı içeren, habercisi olan, IRC sohbet desteği bulunan, birkaç fare tıklamasıyla özelleştirebileceğiniz ve kullanıcıların farklı ihtiyaçlarını karşılayan özelleştirme yetenekleriyle dikkat çeken bir ağ tarayıcıdır.

Sponsorlu Bağlantılar
happy wheels demo style="display:inline-block;width:336px;height:280px" data-ad-client="ca-pub-4744542956557265" data-ad-slot="7205554035">

opera web

Türkçe Kullanım: Ayrıca innDireceğiniz bu sürüm İngilizce olarak çalışmaktadır. Türkçe dil desteğini kullanabilmek için buraya sağ tıklayıp “Hedefi Farklı Kaydet”e basarak dil dosyasını Opera’nın kurulu olduğu dizine(varsayılan olarak C:/Program Files/Opera alpha/ dizinidir) kaydedin. Opera 10 Beta’yı çalıştırınca Tools » Prefences menülerine basın. Daha sonra Language bölümüne karşılık gelen “Details” düğmesine basın. Son olarak en üstteki “Choose…” düğmesine basarak Opera’nın kurulu olduğu dizine attığınız tr.lng dosyasını seçin.

Reklamsız sörf: Artık Opera ücretsiz olarak dağıtılıyor. Daha fazla özgürlük hissetmeniz için. 8.5 sürümünden beri…

Hızla, eğlenceyle ve kolayca ağda gezinmenin tadını çıkarın. Opera 10 yaratıcılığı arttıran ve güvenliğinizi sağlayan araçlarla yüklenerek geldi. Şimdi deneyin, parmaklarınızın ucundaki yaşamı keşfedin, üstelik tamamen ücretsiz!Sponsorlu Bağlantılar

0 Yorum: “Türkçe Ücretsiz Hızlı, Güvenli, Kullanışlı Web Tarayıcı – Opera 16.0 Bedava İndir Download Yükle”

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir