Türkçe Ücretsiz Gereksiz Dosyaları Silme Programı – KCleaner İndir Download Yükle Bedava

Bilgisayarınızda yer kaplayan gereksiz dosyaları silmek için kullanabileceğiniz KCleaner programı, diskinizi boşaltarak diskinizde yer açmanızı sağlıyor. Sisteminizde biriken gereksiz dosyaları basit bir şekilde silen KCleaner programı hem Türkçe hemde ücretsizdir.


KCleaner İle Diskinizde Yer Açın

Bilgisayarınızda yer kaplayan gereksiz dosyaları silmek için kullanabileceğiniz KCleaner programı, diskinizi boşaltarak diskinizde yer açmanızı sağlıyor. Sisteminizde biriken gereksiz dosyaları basit bir şekilde silen KCleaner programı hem Türkçe hemde ücretsizdir. 

Sponsorlu Bağlantılar
Lisans: Ücretsiz
Boyut: 1,3 MB
Dil: Türkçe
İşletim Sistemi: Win8/Win7/Vista/WinXP

Eğer bilgisayarınıza uzun bir süredir format atmıyorsanız siz fark happy wheels demo etmeseniz de bilgisayarınızda boşa yer kaplayan onca veri oluşur. Bu verileri tek tek silmek ise çok büyük zaman kaybı olur. Bunun içinKCleaner gibi yazılımlardan yardım alabilirsiniz.

KCleaner

KCleaner, sisteminizde yer kaplayan gereksiz verileri belirleyip siler ve diskinizde boş alan yaratmanıza yardımcı olur. Ayırca KCleaner, geçiçi sistem ve internet dosyaları, tanımlama bilgileri, en son kullanılan dosyalar listesi, Firefox ve Macromedia önbellekleri, Windows günlük dosyaları, Chrome ve QuickTime önbellekleri, DNS günlükleri gibi birçok dosyayı taratarak, bulunan sonuçları bilgisayarınızdan kolayca silmenizi sağlar.

Program Özellikleri

  • (… Önbellek, kullanılmayan kurulum dosyaları) algılar ve geçici ve gereksiz dosyaları temizler
  • Arka planda çalışan otomatik mod
  • Güvenli dosya silme yöntemi
  • Uzman modu: Kullanıcıların KCleaner tarafından yapılan herhangi bir dosya silme kontrolü
  • Uluslararasılaşma desteği.


Sponsorlu Bağlantılar

0 Yorum: “Türkçe Ücretsiz Gereksiz Dosyaları Silme Programı – KCleaner İndir Download Yükle Bedava”

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir