Türkçe Ücretsiz Format Dönüştürme Programı – iWisoft Free Video Converter Bedava İndir Download Yükle

Birçok video uzantısını destekleyen bu program ile video formatlarını dönüştürebilirsiniz. Sadece format dönüştürme değil aynı zamanda video düzenleme de yapabileceğiniz bir program. Video kesme, efekt verme, kırpma gibi işlemleri de yapabileceğiniz bu program ayrıca HD videolarıda desteklemektedir.


Birçok video uzantısını destekleyen bu program ile video formatlarını dönüştürebilirsiniz. Sadece format dönüştürme değil aynı zamanda video düzenleme de yapabileceğiniz bir program. Video kesme, efekt verme, kırpma gibi işlemleri de yapabileceğiniz bu program ayrıca HD videolarıda desteklemektedir.

Lisans: Ücretsiz
Boyut: 8.7 MB
Dil: Türkçe
İşletim Sistemi: Windows 2000/2003/XP/Vista/7

iWisoft Free Video Converter, popüler tüm video ve ses dosyaları arasında dönüştürme işlemi yapabilen, güçlü ve mükemmel kalitede bir video düzenleme yazılımıdır. Yazılım HD videolara da destek vermektedir. Ayrıca videolar üzerinde kesme, kırpma ve efektler ekleme işlevleri de bulunmaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

iWisoft Free Video Converter

Yazılım PSP, iPod, iPhone, Apple TV, PS3, Xbox, Zune, Creative Zen, Archos gibi multimedya cihazlara da destek vermektedir. Bu cihazlardaki video, ses ve resim dosyalarını doğrudan bilgisayara ve bilgisayardan cihazlara aktarabilmektedir. Toplu dönüştürme, videolar üzerine filigran ekleyebilme, videolardan ekran görüntüleri yakalama, önizleme yapabilme gibi ek işlevlere de sahiptir.

İşlenebilen Video Dosyaları:

 • AVI, MPEG, WMV, MP4, FLV, MKV, DivX, XviD, MOV, RM, RMVB, M4V, happy wheels demo VOB, ASF, 3GP, 3G2, SWF, H.261, H.264, DV, DIF, MJPG, MJPEG, DVR-MS, NUT, QT, YUV, DAT, MPV, NSV, DPG
  AVCHD Video (*.mts, *.m2ts), H.264/MPEG-4 AVC (*.mp4), MPEG2 HD Video (*.mpg; *.mpeg), MPEG-4 TS HD Video (*.ts), MPEG-2 TS HD Video (*.ts), Quick Time HD Video (*.mov), WMV HD Video (*.xwmv), Audio-Video Interleaved HD Video (*.avi)İşlenebilen Ses Dosyaları:
 • MP3, WMA, AAC, WAV, CDA, OGG, FLAC, APE, CUE, M4A, RA, RAM, AC3, MP2, AIFF, AU, MPA, SUN AUDönüştürme Yapılabilen Video Dosyaları:
 • AVI, MPEG, WMV, MP4, FLV, H.264/MPEG-4, DivX, XviD, MOV, RMVB, ASF, 3GP, 3G2, SWF, VOB, TS, DV, DPG H.264/MPEG-4 AVC (*.mp4), MPEG2 HD Video (*.mpg; *.mpeg), MPEG-4 TS HD Video (*.ts), MPEG-2 TS HD Video (*.ts), Quick Time HD Video (*.mov), WMV HD Video (*.wmv), Audio-Video Interleaved HD Video (*.avi)Dönüştürme Yapılabilen Ses Dosyaları:
 • MP3, WMA, AAC, WAV, OGG, FLAC, APE, M4A, RA, AC3, MP2, AIFF, AMR, SUN AUDönüştürme Yapılabilen Resim Dosyaları:
 • GIF, BMP, JPG, GIF, PNGDesteklenen Aygıtlar:
 • iPod, iPod nano, iPod classic, iPod shuffle, iPod touch iPhone, iPhone 3G, Apple TV
 • PSP, NDS, PS3, Xbox, Xbox 360, Wii
 • 3GP mobil telefonlar, BlackBerry, Gphone, Palm Pre, etc.
 • MP4 oynatıcılar: Zune, Walkman, Archos, Creative Zen, iRiver.
 • Window Mobile device: Pocket PC, Dell Player, HP iPAQ

Türkçe Yama Programın orjinal dili ingilizcedir. Türkçe kullanabilmek için lütfen buraya tıklayınız. Türkçe yamayı innDirip kurunuz. Yama kurulumu sonrasında programı Türkçe olarak kullanmaya başlayabilirsiniz.Sponsorlu Bağlantılar

0 Yorum: “Türkçe Ücretsiz Format Dönüştürme Programı – iWisoft Free Video Converter Bedava İndir Download Yükle”

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir