Türkçe Ücretsiz Format Değiştirme Programı – Format Factory 3.1 Bedava İndir Download Yükle

Video, Müzik ve hatta resim formatlarını değiştirebilecğiniz ideal bir program. Hemen her formatı destekleyen bu program uzantı değiştirmek isteyenler için oldukça uygundur. Videolarınızı istediğiniz formata çevirebileceksiniz. Format dönüştürmek artık zor değil.


Video, Müzik ve hatta resim formatlarını değiştirebilecğiniz ideal bir program. Hemen her formatı destekleyen bu program uzantı değiştirmek isteyenler için oldukça uygundur. Videolarınızı istediğiniz formata çevirebileceksiniz. Format dönüştürmek artık zor değil.

Lisans: Ücretsiz
Boyut: 50.2 MB
Dil: Türkçe
İşletim Sistemi: Windows (Tümü)

Müzik, resim ve video biçimlerinin hemen hemen tamamına yakınını destekleyen ve bu biçimleri birbirlerine dönüştüren bir çevirici arıyorsanız bu program tam size göre.

Sponsorlu Bağlantılar

• Video için: Mobil aygıt, MP4, 3GP, AVI, MKV, WMV, MPG, VOB, FLV, SWF, MOV
• Ses için: MP3, WMA, FLAC, AAC, MMF, AMR, M4A, M4R, OGG, MP2, WAV
• Görüntü için: JPG, PNG, ICO, BMP, GIF, TIF, PCX, TGA

Format Factory

Belirttiğimiz biçimlerin tümü arasında dönüştürme yapabilme, ses CD’sinden MP3 ve diğer ses biçimlerine kopyalama yapabilme, video birleştirici, DVD’yi video dosyası yapma, DVD’yi ISO/CSO’ya dönüştürme, ISO ve CSO arasında dönüştürme yapabilme, medya dosyalarının bilgilerini program üzerinden düzenleyebilme, ses ve video dosyalarının varsa zarar görmüş kısımlarını tamir etme, multimedya dosyalarının boyutlarını düşürerek yeniden düzenleyebilme, iPhone ve iPod multimedya dosyalarının biçimlerini destekleme, resim dosyaları dönüştürmesinde yakınlaştırma-döndürme-etiketleme ve daha birçok özellik bu programda.

İçlerinde Türkçe’nin de dahil olduğu tam 56 dil desteği ve bu özelliklerin tamamı ücretsiz. Eğer happy wheels demo video, görüntü ve ses dosyaları için ayrı ayrı programlar kullanmak zorunda kalmak istemiyorsanız bu program hemen hemen tüm işinizi görecek özelliklere ve hatta daha fazlasına sahip. Dönüştürme işlemleri sırasında dosya isimlerini ve bilgilerini aynen koruyor olması bu tarz bazı programlarda mevcut olmayan güzel bir özellik. Ayrıca aynı anda kaç dönüştürme yapıyor olursanız olun işlemler sırasında bilgisayarınızın hiçbir şekilde yavaşlamaması da yazılama fazladan puan kazandırıyor.

Arayüzünün son derece sade olması, tüm dönüştürme işlemlerinin ve çıkış ayarlarının bu sade arayüz ürerinden son derece basit bir-iki hareketle gerçekleştirilebiliyor olması bu programın gerçekten de en büyük artılarından.

NOT : Eğer bu programın kapsadığı diller haricinde görmek istediğiniz bir başka dil mevcutsa üretici firmanın kendi ana sayfasında bu konuda yardımcı olmanızı isteyen bir link mevcuttur.

Üretici firmanın programla ilgili sık sık yapmakta olduğu güncelleştirmeler ve geliştirmeler bu programla ilgili kullanım zevkinizi her defasında artırmakta ve gerçekten kendi alanında rakipsiz olabilecek bir programa doğru gidildiğini göstermektedir. Üstelik programın Türkçe dil desteği ve hiçbir kısıtlama olmaksızın tamamıyla ücretsiz olduğu düşünüşürse keyifle kullanılacak bir program olacağını söyleyebiliriz.

• Dil desteği 45’ten 56’ya çıkartılmış
• Video dönüştürme bölümüne MKV biçimi eklenmiş
• H264, DIVX ve XVID gelişmiş çözücü (codec) konfigürasyonu eklenmiş
• Video ve ses dosyaları için split (ayırma) ve preview (önizleme) seçenekleri eklenmiş
• PSP MP4 dönüştürmelerinden sonra otomatik olarak THM dosyalarının üretilmesi sağlanmış
• WMA dönüştürmelerinde yaşanabilen sorunlar çözümlenmiş
• Video Merging (birleştirme) sırasında yaşanabilen birtakım sorunlar çözümlenmiş
• Video Ripper özelliği geliştirilmiş ve güçlendirilmiş
• Video dosyaları için ekranı çevirme özelliği konfigürasyon ayarları eklenmiş.



Sponsorlu Bağlantılar

0 Yorum: “Türkçe Ücretsiz Format Değiştirme Programı – Format Factory 3.1 Bedava İndir Download Yükle”

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir