Türkçe Ücretsiz En Hızlı DNS Bulma Programı – TRKY-DnsAyar 3 Bedava İndir Download Yükle

Alanında hem ilk hemde tek olan bu program, siz internette en hızlı bir şekilde gezinin diye sizin için en hızlı dns yi bulur. Birçok internet servis sağlayıcılarının dns sunucularından en hızlısını seçerek sizlerin kullanmasını sağlar.


Alanında hem ilk hemde tek olan bu program, siz internette en hızlı bir şekilde gezinin diye sizin için en hızlı dns yi bulur. Birçok internet servis sağlayıcılarının dns sunucularından en hızlısını seçerek sizlerin kullanmasını sağlar.

Lisans: Ücretsiz
Boyut: 731 KB
Dil: Türkçe
İşletim Sistemi: Windows 2000/2003/XP/Vista

TRKY-DnsAyar kurulduğu andan başlayarak çalıştığı süre zarfında; TTNet, Türkiye ve dünya genelindeki diğer internet servis sağlayıcıları ve veri merkezleri tarafından işletilen dns sunucularından iyi durumda olanlar arasından hazırlanılan listeden sizin tercihlerinize en uygun olanını seçerek; en iyi performansı alacağınız, en hızlı dns sunucusunu kullanmanızı sağlar.

Sponsorlu Bağlantılar

TRKY-DnsAyar

Üreticinin Açıklaması:

  • TRKY-DnsAyar, kendi türündeki ilk ve tek programdır.
  • TRKY-DnsAyar’ın boyutu küçük, sağladığı fayda büyüktür.
  • TRKY-DnsAyar, TTnet alan adı sunucularındaki yapılandırma problemlerini bypass ederek size mümkün olan en hızlı internet deneyimini yaşatmak happy wheels demo için hazırlanmıştır.
  • TRKY-DnsAyar, bilgisayarınıza kurduğunuz andan itibaren periyodik olarak en iyi performansı alabileceğiniz alan adı sunucusunu sizin için bulur ve ayarlar.
  • TRKY-DnsAyar, kullanıcı dostu arayüzüyle sizi yaptığı işlemlerden haberdar eder.
  • TRKY-DnsAyar, hiçbir ayar yapmanıza gerek kalmadan çalışabilecek şekilde programlanmıştır. Yine de size, programın çalışmasını kendinize göre uyarlayabilmeniz için, seçenekler sunar.
  • TRKY-DnsAyar; tercihlerinize bağlı olarak; Türkiye’deki ve/veya yurtdışındaki DNS sunucularından “yasaklı (örn:Youtube) sitelere girişe izin vermeyen veya bilimsel/kişisel araştırmalarınızı yapabilmeniz için tüm sınırlamaları geçersiz kılacak” DNS sunucularını seçerek internette güvende ve/veya özgür olmanızı sağlar.
  • TRKY-DnsAyar’ın kullandığı DNS sunucu listeleri; ikisi Türkiye’de ve birisi yurtdışında bulunan üç bilgisayarda 7 gün 24 saat çalışarak; tüm dünyadaki bilinen ve halka açık DNS sunucularını test edip, performanslarına ve lokasyonlarına göre sınıflandıran, aynı anda 1000 DNS sunucusunu test edebilen özel bir program tarafından oluşturulmaktadır.
  • TRKY-DnsAyar, tamamen bağımsız bir grup tarafından yazılan bir program olduğu için hiçbir DNS sunucusuna torpil geçmez ve hiçbir DNS sunucusunun gerçekte öyle olmadığı halde daha performanslı olduğunu söyleyerek reklamını yapmaya çalışmaz.(Bakınız: Google Public DNS, Open DNS, vb.)

Bu yeni sürümde tüm program yeniden düzenlenmiş. Değişikliğin sadece görünüşte olmadığı, çalışma biçiminde de köklü değişiklikler olduğu belirtiliyor.Sponsorlu Bağlantılar

0 Yorum: “Türkçe Ücretsiz En Hızlı DNS Bulma Programı – TRKY-DnsAyar 3 Bedava İndir Download Yükle”

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir