Türkçe Sistem Bilgilendirme Programı İndir – Donanım ve Yazılım Bilgisi Programı “EVEREST Home Edition” İndir Download Yükle

Donanım ve yazılım bilgisi hakkında detaylı bilgiler veren EVEREST Home Edition isimli program sayesinde sisteminiz hakkında detaylı bilgilere sahip olabilirsiniz. Sistem bilgilendirme programı olan EVEREST Home Edition aynı zamanda Türkçe dil desteği de sunuyor. Bilgisayarınızın donanımı hakkında en ince ayrıntıya kadar bilgileri size rapor olarak sunuyor.


Donanım ve yazılım bilgisi hakkında detaylı bilgiler veren EVEREST Home Edition isimli program sayesinde sisteminiz hakkında detaylı bilgilere sahip olabilirsiniz. Sistem bilgilendirme programı olan EVEREST Home Edition aynı zamanda Türkçe dil desteği de sunuyor. Bilgisayarınızın donanımı hakkında en ince ayrıntıya kadar bilgileri size rapor olarak sunuyor.

Sponsorlu Bağlantılar
Lisans: Kullanım Kısıtlamalı
Boyut: 4.19 MB
Dil: Türkçe
Kısıtlama: 30 gün
İşletim Sistemi: Windows (Tümü)

EVEREST Home Edition bir sistem bilgilendirme yazılımıdır. Sisteminizin donanımsal ve yazılımsal yapılanması hakkında en ince ayrıntılarına kadar bilgi alabileceğiniz yazılım size bu happy wheels demo bilgileri rapor halinde de sunabilmektedir. Almış olduğunuz raporu html biçiminde görüntüleyip kaydedebilir, çıktısını alabilir ve bir e-posta adresine gönderebilirsiniz.

Donanımsal olarak işlemci, anakart, ekran kartı, bellek, depolama birimleri, sürücüler, ses kartı monitör, klavye, fare ve diğer aygıtlar hakkında oldukça ayrıntılı ve sisteminizi daha iyi yapılandırıp kullanabilmenizi sağlayacak olan bilgiler verebilmektedir.

EVEREST Home Edition

Yazılımsal olarak işletim sistemi, sistem üzerinde çalışan uygulamalar, sistem sürücüleri, servis ve hizmetler, ses ve görüntü kodekleri, ağ bağlantıları, sistemde yüklü yazılımlar, başlangıç uygulamaları ve yazılımsal anlamda aklınıza gelebilecek tüm bilgilere ulaşabilirsiniz.

Güvenlik bilgilerine ayrı yer veren yazılım windows güvenlik güncelleştirmeleri hakkında ayrıntılı bilgi vermekte, kullanmakta olduğunuz güvenlik yazılımlarını göstermektedir.

Karşılaştırmalı test yapma imkanı sunan yazılımla özellikle bellek ve işlemciniz için testler yapabilir, diğer bellek ve işlemciler arasındaki yerlerini görebilirsiniz.Sponsorlu Bağlantılar

0 Yorum: “Türkçe Sistem Bilgilendirme Programı İndir – Donanım ve Yazılım Bilgisi Programı “EVEREST Home Edition” İndir Download Yükle”

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir