Türkçe PDF Dosyalarını Word Dosyasına Dönüştürme Programı İndir – First PDF İndir Download Yükle Bedava

PDF dosyalarını Word dosyalarına dönüştürmek ister misiniz? First PDF isimli program sayesinde PDF dosyalarını Word dosyalarına kolaylıkla dönüştürebilirsiniz.


PDF dosyalarını Word dosyalarına dönüştürmek ister misiniz? First PDF isimli program sayesinde PDF dosyalarını Word dosyalarına kolaylıkla dönüştürebilirsiniz. 

  • Lisans: Deneme Sürümü
  • Boyut: 28 MB
  • Dil: Türkçe
  • İşletim Sistemi: Win8/Win7/Vista/WinXP

İş veya okul hayatımızda PDF dosyalarını sıkça kullanıyoruz. Raporlar, CV’ler, ödevler ve daha birçok alanda PDF’ler oldukça kullanışlı olmaktadır. Fakat bazen bu PDF dosyalarını Word dosyaları olarak sunmamız da gerekebilmekte. Bu işlem normalde PDF dosyalarının içeriklerinin kopyalanamaması nedeniyle mümkün olmamakta ve bütün metni yeniden yazmamızı gerektirmekte.

Sponsorlu Bağlantılar

Bu yüzden PDF dosyalarını Word dosyalarına kolaylıkla dönüştürebileceğiniz First PDF gibi bir programa ihtiyaç duyuyoruz. First PDF, PDF dosyalarının içerisindeki metinleri Word dosyaları halinde saklamamıza imkan tanıyor.

First PDF

First PDF ile PDF dönüştürürken PDF dosyasındaki metnin formatlama biçimi korunmaktadır. Bu sayede kalın veya italik yazı tipleri gibi öğeler aynı şekilde Word dosyasına aktarılır. First PDF ile PDF dosyalarını .doc veya .txt formatlarına dönüştürebiliyorsunuz.

First PDF, PDF dosyalarınızı Word dosyalarına çevirmenin haricinde resim dosyası olarak saklamanıza da imkan verir. Bu sayede PDF dosyalarınızı PNG, JPG, BMP, TIFF formatlarında bilgisayarınıza kaydedebilirsiniz.

First PDF’yi PDF dosyalarının içindeki görsel, metin, tablo, formül ve vektör çizimleri ayıklamak için de kullanabilirsiniz. Programın bir diğer kullanışlı yönü dönüştürme işleminde önce size önizleme sunabilmesidir.Sponsorlu Bağlantılar

0 Yorum: “Türkçe PDF Dosyalarını Word Dosyasına Dönüştürme Programı İndir – First PDF İndir Download Yükle Bedava”

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir