Türkçe, Kolay ve Ücretsiz Web Sitesi Yapma Servisi – Jimdo (tr.jimdo.com)

Web sitesi yaomak istiyorsanız ve programlama bilmiyorsanız üzülmenize gerek yok. Çünkü Jimdo isimli araç sayesinde ücretsiz ve basit bir şekilde web sitesi hazırlayabilirsiniz. Bu servis sayesinde Türkçe olarak web sitenizi hazırlayabilirsiniz.


Jimdo İle Ücretsiz Web Sitesi Hazırlayın

Web sitesi yaomak istiyorsanız ve programlama bilmiyorsanız üzülmenize gerek yok. Çünkü Jimdo isimli araç sayesinde ücretsiz ve basit bir şekilde web sitesi hazırlayabilirsiniz. Bu servis sayesinde Türkçe olarak web sitenizi hazırlayabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar
Lisans: Ücretsiz
Boyut: Yok
Dil: Türkçe
Versiyon: Yok
İşletim Sistemi: WEB

Site hazırlamak için gerekli bilgilere sahip olmayan kullanıcıların işini kolaylaştıran servis ile hazırlayabileceğiniz sitelerde ürünlerinizi satabilmeniz mümkün. Sanal mağaza olarak hazırlayacağını sitelerde, satmak istediğiniz ürünleri ve ödeme şekillerinizi belirledikten sonra satış işlemlerine başlayabilirsiniz. Satış işlemleri dışında sitenizin arama motorlarında üst sıralarda çıkması için gerekli optimizasyonu otomatik yapan Jimdo, başarıya ulaşmanızda size yardımcı olacaktır. Ayrıca sitenize Facebook, Twitter ve diğer popüler sosyal medya sitelerinin ”Beğen” ve ”Paylaş”tuşlarını ekleyerek sosyal medya üzerinde de hayran kitlesi oluşturabilirsiniz.

Kendiniz için blog açarak, bu site üzerinde duygu ve düşündüklerinizi arkadaşlarınız ve diğer hayranlarınız ile paylaşabilmek Jimdo ile oldukça kolay. Yazılarınıza yüksek kaliteli resimler ekleyerek sayfalarınızın güzelliğini de arttırmak mümkün.

Ücretsiz servis dışında, JimdoPro ve JimdoBusiness olarak 2 farklı ücretli versiyonu bulunmaktadır. JimdoPro kişisel sayfalar için önerilen versiyon olarak ücretsiz happy wheels demo versiyona göre daha fazla özelliğe sahiptir. JimdoBusiness ise firmaların kendilerine özel profesyonel ticari web siteleri oluşturması için önerilen versiyondur. Servisin bu paketlerinden yıllık ödeme yaparak faydanalabilir bu sayede daha fazla ve gleişmiş özelliklerden yararlanabilirsiniz. Tabi bu paketler olmadan ücretsiz versiyonu kullanarak kendinize birbirinden güel web siteleri de hazırlamak mümkün.

Servisten yararlanabilmek oldukça kolay. Siteniz için bir isim seçerek, e-posta adresinizi ve şifrenizi yazarak giriş yapabilir ve hemen sitenizi oluşturmaya başlayabilirsiniz.

Jimdo

Jimdo Özellikleri

Kolay, daha kolay, Jimdo.
Herhangi bir kod yazma bilgisine sahip olmadan, birkaç tık ile kolay bir şekilde sitenizi oluşturun!

Jimdo-App
Ücretsiz Jimdo uygulaması ile web sitenizi iPhone & iPad cihazları üzerinden her yerde düzenleyebilirsiniz. Siteniz artık her daim elinizin altında!

Ürünlerinizi online satın!
Web sitesi & sanal mağaza bir arada. Birkaç tık ile ürünlerinizi ekleyin, ödeme şekillerinizi belirleyin ve hızlı bir şekilde satmaya başlayın! Üstelik mobil cihazlarda da kullanmak mümkün.

Hikayenizi resimler ile anlatın!
Fotoğraflarınızı ve resimlerinizi Jimdo resim galerileri aracılığıyla yayınlayın, Flash’tan HTML’e fotoğraflarınız her zaman dikkat çeksin.

Arama motorlarında bulunun!
Jimdo ile oluşturduğunuz sayfaların Google, Yahoo ve Bing için optimizasyonlarını kolayca gerçekleştirin, arama sonuçlarında zirvede çıkın!

Facebook, Twitter, Blog.
Sosyal medya sitelerini sayfanıza dahil ederek, tanınırlığınızı arttırın. Facebook için “Beğen“ ve “Paylaş“ tuşlarını sayfanıza yerleştirin, sayfanızı Twitter’a bağlayın ve oluşturacağınız bir blog aracılığıyla sayfa içeriğinizi her daim güncel tutun!

Adrese gitmek için tıklayın: JimdoSponsorlu Bağlantılar

0 Yorum: “Türkçe, Kolay ve Ücretsiz Web Sitesi Yapma Servisi – Jimdo (tr.jimdo.com)”

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir