Türkçe Futbol Oyunu – Pro Evolution Soccer (PES) 2012 İndir Download Yükle

Futbol oyunu denince akla iki isim gelir. Bunlardan birisi Pro Evolution Soccer yani PES diğeri ise Fifa. Futbol oyununda başı çeken oyunlardan birisi olan PES’in 2012 versiyonu yine sizleri çok eğlendirecek. 2011 yılından itibaren Türkçe dil desteği de sunan oyunun 2012 versiyonunun kapak yıldızı Real Madridli yılız oyuncu Cristiano Ronaldo.


Futbol oyunu denince akla iki isim gelir. Bunlardan birisi Pro Evolution Soccer yani PES diğeri ise Fifa. Futbol oyununda başı çeken oyunlardan birisi olan PES’in 2012 versiyonu yine sizleri çok eğlendirecek. 2011 yılından itibaren Türkçe dil desteği de sunan oyunun 2012 versiyonunun kapak yıldızı Real Madridli yılız oyuncu Cristiano Ronaldo.

Lisans: Özellik Kısıtlamalı
Boyut: 1.37 GB
Dil: Türkçe
İşletim Sistemi: Windows (Tümü)

Pro Evolution Soccer, tutkunlarının merakla beklediği 2012 sürümünün  demosu ile karşımızda ! Futbolseverlerin ilk sürümlerinden itibaren her yıl yeni sürümünü merakla beklediği, adeta bağımlılık oluşturan yapısıyla yıllardır hem bilgisayarlarımızda hem de oyun konsollarında en çok oynanan oyunlardan birisi olan Pro Evolution Soccer baştan aşağı yenilenmiş durumda.

Sponsorlu Bağlantılar

Pro Evolution Soccer oyununu yıllarca yabancı dillerde ya da Türkçe yamalarda oynamak zorunda kaldığımız yıllar artık sona erdi. Oyun 2011 sürümünde Türkçe destek vermeye başlamıştı ve bu destek sürüyor. Bu sayede yabancı dili zayıf olanlarda oyun konusunda ayarlamaları rahatlıkla yapabiliyor. Gelelim 2012 sürümüyle birlikte oyunun nasıl bir yapıya kavuştuğuna.

pes 2012

Oyunun 2012 sürümünün tanıtım happy wheels demo yüzü Real Madrid’in yıldız oyuncusu Cristiano Ronaldoolmuş. Konami 2012 sürümünün tüm tanıtım ve pazarlama yüzü olarak dünyanın en pahalı oyuncusu olan Cristiano Ronaldo ile anlaşarak bu oyuna ne kadar önem verdiğini gösteriyor. Oyunun yapısında ise yine oldukça büyük yenilikler yapılmış. Şimdi biraz bunlardan bahsedelim.

Oyunun yeni halinde futbolcuların fiziksel özelliklerine, özellikle yüz hatlarına çok önem verilmiş. Adeta gerçek gibiler ! Ayrıca oyuncuların hareketleri çok daha estetik ve gerçekçi halde. Aynı gerçekçilik oyunun kendisine de yansımış durumda. 2011 sürümündeki hızlı oynanış yerine daha ağır bir oynanış hakim. Bu da oyunu daha gerçekçi kılmış. Oyunda özellikle ikinci oyuncunun da kontrol edilebilmesi ve pas verilecek oyuncuya koşu yaptırılabilmesi büyük bir yenilik !

PES 2012’de daha önceki sürümlerde çok etkin olmayan ortalarda bu sürümde oldukça etkili hale gelmiş. Kanat oyuncuları çok iyi muz ortalar yapabiliyor. Kanatlardan yapılan ortalarla pozisyon bulmak ve gol atmak çok etkin hale gelmiş. Oyun tabii ki çok daha zor bir yapıya bürünmüş durumda. Eskisi gibi kolay gol atılamıyor ve defans yapmak zorlaşmış. Lakin güzel paslar ve etkili verkaçlarla gole gidilebiliyor.

Oyunda sahaların tasarımı, hava durumu gibi grafik özellikler çok daha etkili hale getirilmiş. Her yeni PES sürümünde olduğu gibi tutkunlarının her defasında alışmakta zorluk çektiği oyunda yine tabii ki aynı şeyler yaşanacak. Lakin yine oynadıkça ve oyunun mantığına alışıldıkça yine çok zevkli maçlar yapılacak. Boş şanslar diliyoruz.Sponsorlu Bağlantılar

0 Yorum: “Türkçe Futbol Oyunu – Pro Evolution Soccer (PES) 2012 İndir Download Yükle”

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir