Türkçe Futbol Oyunu – Pro Evolution Soccer 2011 İndir Download Yükle

Futbol oyunu denince akla iki isim gelir. Bunlardan birisi PES yani Pro Evolution Soccer. Futbol oyununda başı çeken oyunlardan birisi olan PES’in 2011 versiyonu yine sizleri çok eğlendirecek. 2011 versiyonunun kapak yıldızı ise Lionel Messi.


Futbol oyunu denince akla iki isim gelir. Bunlardan birisi PES yani Pro Evolution Soccer. Futbol oyununda başı çeken oyunlardan birisi olan PES’in 2011 versiyonu yine sizleri çok eğlendirecek. 2011 versiyonunun kapak yıldızı ise Lionel Messi.

Lisans: Özellik Kısıtlamalı
Boyut: 1.31 GB
Dil: Türkçe
İşletim Sistemi: Windows XP/Vista/7

Pro Evolution Soccer oyun serisinin 2011 sürümü demo olarak yayınlandı. Dünyanın en çok oynanan futbol oyunlarından olan ve kısa adıyla PES olarak bilinen oyun son sürümünde oldukça güzel yeniliklerle karşımıza çıkıyor. Tabii ki bizler için en önemli yeniliği Türkçe dil desteğine kavuşmuş olması. Oyunu yıllardır Türkçe yamalar ile kendi dilimizde oynayabilirken artık orijinal halinde Türkçe olarak kullanabileceğiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Futbola ve bilgisayara karşı ilgisi olup da PES’i bilmeyenimiz olmadığından oyun için genel bir tanıtımdan ziyade bu son sürümünde neler var bunlara değinmek istiyorum. Türkçe dil desteğinin yanında oyundaki en büyük yenilik Copa Libertadores’in eklenmiş olması. Artık Güney Amerika takımlarının bulunduğu happy wheels demo şampiyonlar ligi formatını oynayabiliyoruz. Boca Juniors, River Plate ve diğer tüm önemli Güney Amerika takımları ile mücadele edebilirsiniz.

pes 2011

Gelelim oyunun mevcut yapısına; en önemlisi oyun tam bir simülasyon haline getirilmiş, gerçekçilik tamamen arttırılmış durumda. Gol atmak oldukça güçleşmiş, eskisi gibi bir futbolcu ile topu orta sahadan alıp gol atmak neredeyse imkansız. Lakin kanatlardan yapılan ortalar oldukça etkili. Oyun tamamen pas üzerine kurulu hale getirilmiş. Etkili pas yapan oyuncuların maçı kazanması çok daha kolaylaşmış.
Oyunda uzaktan atılan şutlar da daha etkili duruma gelmiş. Yalnız diğer PES serilerine nazaran şut düğmesine çok fazla basmamak gerekiyor. Az bir dokunuşla sert şutlar çıkarabiliyor futbolcular. Oyunda göze çarpan en önemli özelliklerden birisi de pasların yönünü ve hızını ayarlamanın oldukça hassas bir biçimde yapılması. Bir futbolcuya pas verecekseniz yönü tam ona çevirmeniz ve pasın şiddetini uzaklığa göre iyi ayarlamanız gerekiyor.

Diğer bazı güzel gelişmeler ise kalecilerin çok daha iyi kurtarışlar yapması ve taktiksel ayarlamaların daha ayrıntılı biçimde ayarlanabilmesi. Tüm bu gelişmelere bakınca PES müdavimlerinin oyuna alışması biraz zaman alacak ama gerçekçiliği ön plana alanlar için oldukça zevkli hale geleceği şimdiden anlaşılıyor. Herkese bol göllü ve zevkli maçlar!Sponsorlu Bağlantılar

0 Yorum: “Türkçe Futbol Oyunu – Pro Evolution Soccer 2011 İndir Download Yükle”

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir