Türkçe Engelli ve Yasaklı Sitelere Giriş Programı – Engelleri Aş İndir Download Yükle Bedava

DNS, Proxy ve VPN gibi yöntemlerle yasaklı sitelere girmek yerine daha hızlı ve ücretsiz olan “Engelleri Aş” isimli programı kullanabilirsiniz. Bu program ile son zamanlarda ülkemizde yasaklanan Twitter ve Youtube’a sorunsuz bir şekilde girebilirsiniz.


Engelleri Aş İle Yasaklı Sitelere Girin

DNS, Proxy ve VPN gibi yöntemlerle yasaklı sitelere girmek yerine daha hızlı ve ücretsiz olan  “Engelleri Aş” isimli programı kullanabilirsiniz. Bu program ile son zamanlarda ülkemizde yasaklanan Twitter ve Youtube’a sorunsuz bir şekilde girebilirsiniz. 

Sponsorlu Bağlantılar
Lisans: Ücretsiz
Boyut: 0,6 MB
Dil: Türkçe
Versiyon: Yok
İşletim Sistemi: Win8/Win7/Vista/WinXP/win8.1

Oldukça hızlı ve kolay bir şekilde Twitter ve Youtube’a girmenizi sağlayan bu programı benzer programlara nazaran farklı happy wheels demo olmayı başarıyor. 

Yazılım üzerinde yer alan aktif ve deaktif butonları yardımıyla erişime engellenmiş sitelere erişimi aktif hale getirebilir veya tekrar deaktif hale getirerek, internet bağlantınızı daha önce kullandığınız haliyle kullanmaya devam edebilirsiniz.

Engelli sitelere erişim sağlayabilmek için kullanabileceğiniz DNS, Proxy veya VPN gibi çözümlerde piyasada yer alıyor olsa da sizin amacınız bu tarz şeylerle uğraşmadan sadece tek bir tıklamayla engelli web sitelerine erişebilmekteEngelleri Aş’ı denemenizi öneririm.

Engelleri Aş’ı sorunsuz bir şekilde kullanmak istiyorsanız, programı yönetici olarak çalıştırarak ihtiyacı olan izinlere ulaşabilmesine izin vermeniz gerekmektedir. Eğer programı yönetici olarak çalıştırmazsanız, engelli sitelere erişim konusunda sıkıntı yaşayabilirsiniz.

Sonuç olarak bilgisayar kullanıcılarının internet üzerinde özgürce gezinmelerine olanak sağlayan bir yazılım olarak dikkat çeken Engelleri Aş’ı hemen bilgisayarlarınız üzerine indirerek deneyebilirsiniz.

Engelleri Aş VideoSponsorlu Bağlantılar

0 Yorum: “Türkçe Engelli ve Yasaklı Sitelere Giriş Programı – Engelleri Aş İndir Download Yükle Bedava”

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir