Türkçe CD / DVD / Blu-Ray Yakma Programı – Ashampoo Burning Studio İndir Download Yükle

Türkçe dil desteği de bulunan Ashampoo Burning Studio ile cd/dvd/blu-ray verilerinizi kolaylıkla yazdırabilirsiniz. Kolay bir arayüze sahip programın kullanımı oldukça basittir.


Türkçe dil desteği de bulunan Ashampoo Burning Studio ile cd/dvd/blu-ray verilerinizi kolaylıkla yazdırabilirsiniz. Kolay bir arayüze sahip programın kullanımı oldukça basittir.

Lisans: Kullanım Kısıtlamalı
Boyut: 170 MB
Dil: Türkçe
İşletim Sistemi: Windows 2000/2003/XP/Vista/7/8

Ashampoo Burning Studio Nedir?

Ashampoo Burning Studio 12 belgelerinizi, fotoğraflarınızı, videolarınızı ve müziklerinizi yakma, yedekleme ve tüm işlemleri için ödüllü bir yakma paketi uygulamamızdır. Her zaman ihtiyacınızın olacağı tek yakma yazılımı!

Sponsorlu Bağlantılar
  • Dosyalarınızı Blu-ray, DVD veya CD’lere yakın ya da yedekleyin
  • Yazar olun ve slayt gösterili video diskleri oluşturun
  • Müzik CD’leri ve MP3/WMA diskleri oluşturun
  • Kitapçıklar ve kapaklar tasarlayın
  • Disk imajları oluşturun ve inceleyin

Ashampoo Burning Studio Detaylı Bilgi

Ashampoo Burning Studio kullanıcı dostu bir arayüze ve mükemmel derecede kullanım kolaylığına sahip olan bir veri yazdırma aracıdır. Gerçekleştirmekte olduğu tüm işlevleri ana menüsü üzerinde toplayarak kolay erişim imkanı sunmakta ve tüm işlemlerini birkaç aşamada gerçekleştirebilmektedir.

ashampoo_burning_studio

Yazılımın CD, DVD ve Blu-ray disk desteği bulunmaktadır. Bu üç tür medyaya da veri yazdırma imkanı sunan yazılım daha sonradan yazdırmış olduğunuz medyalar üzerinde güncelleme işlemini de yaptırabilmektedir. Yani isterseniz sıfırdan bir cd, happy wheels demo dvd veya blu-ray disk yazdırabilir, isterseniz de bu disklerin üzerine daha sonradan ekleme yapabilirsiniz.

Veri yazdırma işlevinin yanısıra sisteminizdeki mevcut dosya ve klasörleri yedekleme ve almış olduğunuz bu yedeği geri yükleme imkanı da sunan yazılım bu işlemlerini de yalnızca birkaç kolay aşamada gerçekleştirebilmektedir.

Müzik dosyaları üzerinde de neredeyse gerekli olan tüm işlemleri yapabilmektedir. Bilgisayarınızda bulunan ses dosyalarından seçmiş olduklarınızla bir ses cd’si oluşturabileceğiniz gibi mp3 veya wma biçimindeki müzik dosyalarınızı cd, dvd, blu-ray diskler üzerine yazdırabilirsiniz. Müzik cd’lerini ripleyerek sabit sürücünüz üzerinde seçmiş olduğunuz bir alana da kaydedebilme seçeneğini de sunan yazılım bu işlemlerini gerçekleştirmek için hiçbir eklentiye gereksinim duymamamaktadır.

Müzik dosyalarında göstermiş olduğu başarıyı video dosyalarında da göstererek vcd ve svcd biçiminde filmlerinizi yazdırmanıza, bilgisayarınızda bulunan film dosyalarını cd, dvd ve blu-ray disklere kaydetmenize, hazır video klasörlerinizi kullanarak video dvd’ler oluşturmanıza imkan tanımaktadır.

Ashampoo Burning Studio yazılımı elinizdeki cd, dvd ve blu-ray diskleri birebir kopyalama işlevini de başarılı biçimde gerçekleştirmektedir. Cd ve dvd’lerin imajlarını alabilme, imaj dosyalarını yazdırma gibi önemli bir özelliği de bünyesinde bulundurmaktadır.

Yeniden yazılabilir medyalarınızı silme ihtiyacınız için de kullanabileceğiniz yazılım, bir bilgisayar kullanıcısının bu alanda yapmak istediği her şeyi yapabilmesini sağlamaktadır.

Türkçeleştirme :
Programı kurup çalıştırdıktan sonra üst menülerden “Settings –> Languages –> Türkçe> OK” yolunu izleyerek yazılımı tekrar açmanız Türkçe kullanmanız için yeterli olacaktır.

Not2: 40 günlük deneme sürümünü kullanabilmeniz için gerekli olan kodu buraya tıklayarak ilgili alana e-posta adresini yazmanız sonucunda elde edebilirsiniz.Sponsorlu Bağlantılar

0 Yorum: “Türkçe CD / DVD / Blu-Ray Yakma Programı – Ashampoo Burning Studio İndir Download Yükle”

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir