Türkçe bedava ekran yakalama programı indir – Ekran resimi çekme – Screenshoter download yükle ücretsiz

Ekran görüntüsü almak için küçük bir program arıyorsanız ve ücretsiz olsun hemde Türkçe olsun istiyorsanız işte size Screenshoter programı. Lisans: Ücretsiz Boyut: 284 KB Dil: Türkçe İşletim Sistemi: Windows 2000/2003/XP/Vista/7 Screenshoter, ücretsiz ve küçük boyutlu …


Ekran görüntüsü almak için küçük bir program arıyorsanız ve ücretsiz olsun hemde Türkçe olsun istiyorsanız işte size Screenshoter programı.

Lisans: Ücretsiz
Boyut: 284 KB
Dil: Türkçe
İşletim Sistemi: Windows 2000/2003/XP/Vista/7

Screenshoter, ücretsiz ve küçük boyutlu bir ekran yakalama yazılımıdır. Yazılım yalnızca 186 KB’lik bir boyuta sahiptir ve kurulum yapmanıza da ihtiyaç duymaz. Yapmanız gereken tek şey indirdiğiniz “ZiP” dosyasını bir klasöre açarak uygulumayı başlatmaktır. Yazılımın kullanımı da son derece kolaydır. Türkçe dil desteğine sahip olduğundan kullanımın da hiçbir zorluk çekmeyeceksiniz.

Sponsorlu Bağlantılar
happy wheels demo class="adsbygoogle" style="display:inline-block;width:336px;height:280px" data-ad-client="ca-pub-4744542956557265" data-ad-slot="7205554035">

Screenshoter yazılımı ile üç temel ekran yakalama işlemi yapabilirsiniz: Tam Ekran, Etkin Pencere ve Seçili Alan. Zaten tek bir ana menüden oluşan yazılımda nasıl bir yakalama işlemi yapmak isterseniz onu seçiniz. Ardından yapmanız gereken tek şey “Ekran Görüntüsü Yakala” düğmesine basmaktır. Yaptığınız yakalama işleminden sonra oluşturulacak dosyanın adın; numaralandırma, tarih ve zaman biçimde adlandırma seçeneğine de sahipsiniz.

Screenshoter

Yazılımın Özellikleri:

  • Kullanımı kolaydır.
  • Seçtiğiniz bir alanı veye etkin olan pencereyi yakalayabilirsiniz.
  • JPG, PNG veya BMP biçimlerini destekler.
  • Türkçe dil desteği sunar.
  • Taşınabilir yapıya sahiptir. Kurulum gerektirmez.


Sponsorlu Bağlantılar

0 Yorum: “Türkçe bedava ekran yakalama programı indir – Ekran resimi çekme – Screenshoter download yükle ücretsiz”

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir