Türk Yapımı Online Flappy Bird Bezeri Oyun – Cici Kuş Oyna İndir Bedava

Flappy Bird oyununu herhalde duymayan kalmamıştır. Mobil cihazlarda kısa süre içerisinde fenomen haline gelen Flappy Bird oyununu şimdi de internet üzerinde bilgisayarınızda oynayın.Üstelik tamamen Türk yapımı bir oyun olan bu Cici Kuş oyunu bize ait öğeleri içeriyor. Tarayıcınız üzerinden ücretsiz oynayabileceğiniz bu Cici Kuş oyunu gezi parkı üzerinde geçiyor.


Gezi Parkında Flappy Bird Oyunu

Flappy Bird oyununu herhalde duymayan kalmamıştır. Mobil cihazlarda kısa süre içerisinde fenomen haline gelen Flappy Bird oyununu şimdi de internet üzerinde bilgisayarınızda oynayın.Üstelik tamamen Türk yapımı bir oyun olan bu Cici Kuş oyunu bize ait öğeleri içeriyor. Tarayıcınız üzerinden ücretsiz oynayabileceğiniz bu Cici Kuş oyunu gezi parkı üzerinde geçiyor.

Sponsorlu Bağlantılar
Lisans: Ücretsiz
Boyut: Yok
Dil: Türkçe
Versiyon: Yok
İşletim Sistemi: Windows

Flappy Bird oyunu çıkış yapmasının ardından kısa bir süre içerisinde bir hastalık gibi yayılmış ve milyonlarca oyu sever tarafından oynanmıştı. Oyun oldukça basit bir mantığa sahip olmasına rağmen inanılmaz derece zordu ve bu zorluğu oyunu popüler yapan öğeydi.

Oyuncular happy wheels demo Flappy Bird oynadıkça ve başarısız oldukça sinirleniyor ve saç baş yolacak hale geliyordu. Fakat yine de hırs yapan oyuncular bu zor oyunda en yüksek puanı yakalamak için arka arkaya oyunu oynuyordu. Bu sayede çılgın bir rekabet ortamı oluştu ve birçok kişi Flappy Bird hastalığına bulaştı.

Cici Kuş

Fakat oyunun yapımcısı uygulamayı bir süre sonra uygulama marketlerinden kaldırdı. Bu nedenle oyunu uygulama marketlerinden artık indiremiyoruz. Cici Kuş bize Flappy Bird ile aynı oynanışı sunuyor ve oyunu bilgisayarlarımızda internet tarayıcımız üzerinde oynama imkanı veriyor. Fakat bu sefer tamamen ülkemize uyarlanmış bir oyun bizleri beklemekte. Cici Kuş’ta bir polis tomasını kontrol ederek Gezi Parkı‘nın üzerinde bu toma ile gezintiye çıkıyoruz. Amacımız tomanın kanat çırpmasını sağlayarak ağaçlara takılmasını önlemek. Oyunu oynayabilmek için farenin sol tuşuna tıklamamız yeterli.

Cici Kuş’ta oyun bitince karşımıza çıkan “Anlayamazsınız…” yazısı ve arkaplandaki binaların üzerindeki”AGOGLU” gibi mizahi öğeler bizleri bekliyor.Sponsorlu Bağlantılar

0 Yorum: “Türk Yapımı Online Flappy Bird Bezeri Oyun – Cici Kuş Oyna İndir Bedava”

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir